7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Czarna lista" (Fot. NBC)

"Czarna lista" (Fot. NBC)

NBC zamawia spin-off "Czarnej listy". "The Mysteries of Laura" skasowane. CBS zamawia reboot "MacGyvera" i 7 innych seriali. A oprócz tego "The Originals", "Once Upon a Time" i nie tylko.

1. NBC zamawia spin-off "Czarnej listy". Spin-off "Czarnej listy", którego głównymi bohaterami będą Tom Keen i Susan "Scottie" Hargrave (Famke Janssen) walczący z przestępcami, dostał zamówienie i tytuł - "The Blacklist: Redemption". Wciąż na zamówienie w NBC ma jeszcze szansę "Cruel Intentions", ale prawdopodobnie pilot będzie wymagał przebudowy i jeśli serial zostanie zamówiony, to na kolejny sezon letni.

2. "The Mysteries of Laura" skasowane. Po dwóch sezonach z ramówki NBC wyleci "The Mysteries of Laura". Wciąż nie wiadomo, co z "The Carmichael Show", ale Deadline pisze, że kończy się czas na negocjacje i serial jest zagrożony.

3. NBC zamawia "Chicago Justice" i "The Good Place". NBC zamówiło kolejny serial Dicka Wolfa z serii chicagowskiej. W "Chicago Justice" oglądać będziemy prokuratorów i śledczych w akcji. Z kolei "The Good Place" to nowy serial twórcy "Parks and Recreation", Mike'a Schura. Główną bohaterką jest Eleanor (Kristen Bell), która omal nie straciła życia, co pozwoliło jej zrozumieć, że nie jest zbyt dobrą osobą. Teraz będzie pracować nad tym, żeby to zmienić, a jej mentorem będzie Ted Danson.

The Good Place - Season 1

The Good Place - Season 1

4. Claire Holt wróci w finale "The Originals". Claire Holt pojawi się w finale 3. sezonu "The Originals", żeby pomóc Klausowi.

5. Zdjęcia z finału "Once Upon a Time". Już dziś dwuodcinkowy finał sezonu "Once Upon a Time". Zdjęcia zobaczycie tutaj.

6. "Code Black" i inne seriale CBS mają szanse na zamówienie. Deadline donosi, że "Code Black", "Criminal Minds: Beyond Borders" i "The Odd Couple" mają duże szanse na zamówienie. Z ramówki CBS prawdopodobnie wyleci "Limitless", które już szuka nowej stacji.

7. CBS zamawia reboot "MacGyvera" i 7 innych seriali. Oto zamówienia CBS na nowy sezon:
"Training Day" - serialowy sequel filmu "Dzień próby", który rozpocznie się 15 lat po filmowych wydarzeniach. Głównym bohaterem jest młody policjant (Justin Cornwell), który dostaje przydział do elitarnego oddziału LAPD, kierowanego przez skorumpowanego detektywa (Bill Paxton). W obsadzie także Katrina Law i Julie Benz, jednym z twórców jest Jerry Bruckheimer.
"Bull" - serial dramatyczny, inspirowany wczesną karierą dr. Phila McGrawa, który założył jedną z najbardziej znanych firm consultingowych, zajmujących się doradzaniem prawnikom strategii procesowej. Inteligentny i czarujący serialowy dr Bull (Michael Weatherly) po mistrzowsku pociąga za wszystkie sznurki, używając kombinacji psychologii, ludzkiej intuicji i twardych danych, aby poznać sposób myślenia ławników, adwokatów, świadków i oskarżonych. Wśród producentów znajduje się dr Phil we własnej osobie.
"Pure Genius" - nowy serial Jasona Katimsa, opowiadający o młodym specu od nowych technologii z Doliny Krzemowej (Augustus Prew), który wraz z chirurgiem z kontrowersyjną przeszłością otwiera szpital, charakteryzujący się nowym podejściem do medycyny.
"MacGyver" - reboot dawnego telewizyjnego hitu pod tym samym tytułem. Tym razem zobaczymy młodego MacGyvera, który dołącza do tajnej organizacji i używa swoich zdolności, aby pomagać ludziom i zapobiegać katastrofom. W głównej roli Lucas Till.
"Man with a Plan" - sitcom, opowiadający o facecie (Matt LeBlanc), którego żona wraca do pracy. W związku z tym zaczyna spędzać więcej czasu z dziećmi i odkrywa, że jego małe aniołki tak naprawdę są diabełkami. Żonę miała grać Jenna Fischer, ale odeszła z "powodów kreatywnych".
"The Great Indoors" - sitcom, opowiadający o reporterze (Joel McHale), którego życie było do tej pory jedną wielką przygodą. Teraz sytuacja się zmieniła - facet utknął za biurkiem i musi kierować działem internetowym, składających się z samych młodych osób.
"Kevin Can Wait" - Kevin James gra policjanta, który przechodzi na emeryturę i zaczyna spędzać więcej czasu z żoną i trójką dzieci. Okazuje się, że czekają go trudniejsze wyzwania, niż te, z którymi musiał mierzyć się w pracy.
"Doubt" - dramat prawniczy z Katherine Heigl w roli prawniczki, która zakochuje się w charyzmatycznym kliencie (Steven Pasquale) i tym samym wplątuje się w brutalne przestępstwo. W obsadzie znajduje się także Laverne Cox ("Orange Is the New Black"). Jeśli opis brzmi znajomo, to dlatego, że serial próbował szczęścia już rok temu z KaDee Strickland i Teddym Searsem w rolach głównych.

REKLAMA