10 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"The Carmichael Show" z zamówieniem na 3. sezon. "Nashville" ma jeszcze szansę powrócić. Fani proszą Netfliksa, żeby ratował "Agentkę Carter". CW zamawia trzy nowe seriale. A oprócz tego "Jessica Jones", "Supernatural", "BrainDead" i inne.

1. "The Carmichael Show" z zamówieniem na 3. sezon. NBC zamówiło 3. sezon "The Carmichael Show", składający się z 13 odcinków. Negocjacje trwały do ostatniej chwili, bo stacja kłóciła się ze studiem produkcyjnym na temat liczby odcinków (stacja chciała początkowo tylko 10).

2. Showrunner o tym, co by się działo w 3. sezonie "The Mysteries of Laura". NBC serial skasowało, ale gdyby tak się nie stało, zobaczylibyśmy powrót kapitana Hausera w retrospekcjach, dziewczyna Jake'a oddałaby pierścionek, wiedząc, że ten wciąż woli swoją byłą żonę, a dawna kochanka Jake'a powróciłaby w otwartym na nowo śledztwie z 2014 roku.

3. Serial Nancy Drew nie dostanie szansy w CBS. Stacja zrezygnowała z "Drew" po pilocie, bo wydawał się... "zbyt kobiecy" jak na CBS.

4. "Nashville" ma jeszcze szansę powrócić. Studio Lionsgate TV ogłosiło, że szuka nowej stacji dla "Nashville", po tym jak ABC skasowało serial.

5. Fani proszą Netfliksa, żeby ratował "Agentkę Carter". Fani "Agentki Carter" napisali petycję z prośbą o przeniesienie serialu do Netfliksa. Co miałoby sens, w końcu na Netfliksie są już inne seriale Marvela. Obecnie jest 50 tys. podpisów. Jeśli też chcecie się podpisać, możecie to zrobić tutaj.

6. Amanda Peet w nowej komedii IFC. Amanda Peet wcieli się we właścicielkę drużyny baseballowej w nowej komedii IFC, "Brockmire". Tytułową rolę - skompromitowanego komentatora sportowego Jima Brockmire, któremu marzy się wielki powrót - zagra Hank Azaria. Premiera w 2017 roku.

7. Jessica Jones zmieni się w 2. sezonie. Melissa Rosenberg, showrunnerka "Jessiki Jones", mówi, że w 2. sezonie zobaczymy odmienioną główną bohaterkę. To, co musiała zrobić w finale 1. sezonu, zmieni Jessikę na zawsze.

8. "Supernatural" ma nowych showunnerów. Robert Singer i Andrew Dabb przejmą prowadzenie produkcji "Supernatural" po Jeremym Carverze, którego serial "Frequency" został właśnie zamówiony przez CW. Singer jest w ekipie "Supernatural" od początku, Dabb dołączył w 4. sezonie.

9. CW zamawia trzy nowe seriale. Lista zamówień CW w tym roku jest krótka:
"Frequency" - serialowa wersja filmu "Częstotliwość" z 2000 roku. Tym razem poznamy policjantkę, która zaczyna rozmawiać przez radio ze swoim ojcem, również detektywem, który zmarł 20 lat temu. Razem rozpracowują nierozwiązaną sprawę, nawiązując relację, której nigdy nie mieli, i przy okazji wprowadzając swoimi działaniami chaos we współczesnym świecie. W obsadzie znajdują się Riley Smith, Mekhi Phifer, Peyton List, Lenny Jacobson. Twórcą jest Jeremy Carver.
"No Tomorrow" - komedia oparta na brazylijskim formacie. Poukładana, unikająca ryzyka menedżerka, która pracuje w centrum dystrybucyjnym sklepu w stylu Amazona, zakochuje się w lekkoduchu, który żyje pełnią życia, bo wierzy w zbliżającą się apokalipsę. W efekcie oboje zaczynają spełniać swoje marzenia, co prowadzi do zabawnych, ale i poruszających momentów. W obsadzie znajdują się Tori Anderson, Josh Sasse (Galavant we własnej osobie!), Sarayu Blue, Amy Pietz, Jesse Rath, Jonathan Langdon.
"Riverdale" - osadzona we współczesności historia, której bohaterami są kultowe postacie Archie Comics. "Riverdale" w nowy, zaskakujący sposób przedstawia takich bohaterów, jak Archie, Betty czy Veronica, którzy odkrywają surrealizm małomiasteczkowego życia. Za fasadą zwyczajności Riverdale skrywa się mnóstwo mroku i dziwności. W obsadzie znajdują się Lili Reinhart, Cole Sprouse, Ashleigh Murray, Luke Perry, Marisol Nichols, Mädchen Amick.

10. Ekipa "BrainDead" na zdjęciach promocyjnych. "BrainDead" to nowy serial komediowy twórców "Żony idealnej", zdjęcia obsady i fotki z pilota znajdziecie tutaj.

brain01

brain02

REKLAMA