10 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Sherlock" (Fot. BBC)

"Sherlock" (Fot. BBC)

CBS zamawia nowe sezony kolejnych seriali. "Rush Hour" skasowane. Toby Jones w obsadzie "Sherlocka". "Roaming dla Netfliksa" w Unii Europejskiej. A oprócz tego "Kości", "Flash", "The 100", "UnReal" i nie tylko.

1. CBS zamawia nowe sezony kolejnych seriali. Zamówienie otrzymały "Code Black", "Criminal Minds: Beyond Borders" i "The Odd Couple".

2. "Rush Hour" skasowane przez CBS. "Rush Hour" zniknie z ramówki po jednym sezonie. Wciąż nie wiadomo, co będzie z "Limitless".

3. Toby Jones w obsadzie "Sherlocka". Toby Jones pojawi się w 4. sezonie "Sherlocka" w roli jednego z najsłynniejszych książkowych czarnych charakterów (ale nie zdradzono którego).

4. Nowy "Rocky Horror Picture Show" w FOX-ie na Halloween. FOX ogłosił, że swoją wersję filmu "Rocky Horror Picture Show" - w obsadzie znajdują się Victoria Justice, Ryan McCartan, Laverne Cox i Staz Nair - pokaże w październiku.

5. Zdjęcia z kolejnego odcinka "Flasha". Tutaj znajdziecie foty z dzisiejszego odcinka "Flasha", w którym zobaczymy Katie Cassidy jako Black Siren.

6. Zdjęcia z kolejnego odcinka "Kości". Tutaj obejrzycie zdjęcia z 17. odcinka 11. sezonu, czyli "The Secret in the Service".

7. "Roaming dla Netfliksa" w Unii Europejskiej. Geoblokady na razie zniesione nie zostaną, ale Unia Europejska wprowadzi "roaming dla Netfliksa", czyli zasadę, że obywatel każdego z państw UE powinien mieć na terenie innych krajów dostęp do treści wykupionych u siebie. Czyli jeżeli będziemy podróżować po Europie, będziemy wciąż mieć dostęp do tych treści co w Polsce, a także do polskich napisów.

8. Zdjęcia z finału "The 100". Przed nami finał 3. sezonu "The 100", foty i materiały wideo znajdziecie tutaj.

9. Rebekah powraca do "The Originals". Zdjęcie zawdzięczamy serwisowi EW.com.

originals-1_0

10. Zdjęcia z powrotu "UnReal". Tutaj znajdziecie zdjęcia z premiery 2. sezonu, a tutaj nowe foty obsady.

unreal4567

REKLAMA