Michael i Lincoln w trailerze powrotu "Prison Break"

"Prison Break" (Fot. FOX)

"Prison Break" (Fot. FOX)

Na początku 2017 roku czeka nas kolejne zmartwychwstanie w FOX-ie. Zobaczcie zwiastun nowego sezonu "Prison Break", w którym bohaterowie znani z poprzednich serii znów planują ucieczkę z więzienia.

FOX ogłosił wczoraj ramówkę na nowy sezon i zgodnie z przewidywaniami znalazło się w niej mnóstwo tytułów, które znamy - poczynając od "24 godzin", a kończąc na "Prison Break". Jak możecie zobaczyć w zwiastunie poniżej, Michael Scofield (Wentworth Miller) zmartwychwstał i znów znajduje się za kratkami. A poza tym w serialu wrócą praktycznie wszystkie twarze, które znamy z poprzedniej odsłony.

Składający się z 9 odcinków sezon rozpocznie się po śmierci Michaela. Sara Tancredi (Sarah Wayne Callies) ma już nowe życie i nowego męża (znany z "Royal Pains" Mark Feuerstein), z którym wychowuje dziecko Michaela. Kiedy jednak pojawiają się informacje, że Michael może żyć, Sara rusza do działania. Wraz z jego bratem Lincolnem (Dominic Purcell) rozpoczynają przygotowania do "największej ucieczki w historii".

W serialu powrócą nasi dawni dobrzy znajomi - T-Bag (Robert Knepper), C-Note (Rockmond Dunbar) i Sucre (Amaury Nolasco). Pojawi się także ponownie Paul Adelstein w roli agenta Secret Service/kongresmana Paula Kellermana. W obsadzie znajdują się również nowe twarze: Inbar Lavi ("The Last Ship"), Augustus Prew ("The Borgias") i Rick Yune ("Marco Polo").

Premiery możemy spodziewać na początku 2017 roku. "Prison Break" będzie emitowane w czwartki w dawnym slocie "Kości".