7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"House of Lies" (Fot. Showtime)

"House of Lies" (Fot. Showtime)

Koniec "House of Lies" po 5 sezonach. Film z bohaterami "Looking" w lipcu w HBO. Zwiastun "This Is Us" bije rekordy popularności. A oprócz tego "Mistresses", "Castle" i nie tylko.

1. Koniec "House of Lies" po 5 sezonach. Showtime zdecydował się zakończyć "House of Lies" po 5. sezonie. Nakręcony na Kubie finał zostanie wyemitowany 12 czerwca.

2. Film z bohaterami "Looking" w lipcu w HBO. "Looking: The Movie", czyli film zamykający "Looking", zostanie wyemitowany 23 lipca. Patrick (Jonathan Groff) powróci w nim do San Francisco po prawie roku, by świętować ważne wydarzenie ze starymi przyjaciółmi. A przy okazji będzie musiał zmierzyć się z nierozwiązanymi sprawami, które zostawił, i podjąć trudne decyzje.

3. Zwiastun "This Is Us" bije rekordy popularności. 15 mln osób obejrzało na Facebooku zwiastun "This Is Us" (nowego serialu NBC) w ciągu zaledwie 48 godzin po jego wypuszczeniu. Tymczasem kreowane na hit "Timeless" ma 4 mln odtworzeń.

4. Szef ABC tłumaczy, czemu skasowano "Castle" i "Nashville". Wyjaśnienie jest dość enigmatyczne i w praktyce sprowadza się do tego, że "przyszłość ABC niekoniecznie należała do tych dwóch seriali".

5. David Sutcliffe w "Mistresses". Znany z "Gilmore Girls" David Sutcliffe pojawi się w 4. sezonie "Mistresses" w roli przystojniaka o imieniu Adam, który zacznie umawiać się z Karen. A tutaj znajdziecie foty z premiery nowego sezonu.

6. Freddie Stroma i Johanna Braddy są zaręczeni. Para grała razem w "UnReal".

7. Tom Hiddleston pokazuje swoje zdjęcie z dzieciństwa. Aktor wsparł w ten sposób akcję UNICEF, która ma na celu przypomnieć, jak ważne są szkoły w rejonach ogarniętych wojnami i konfliktami.

REKLAMA