8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Żona idealna" (Fot. CBS)

"Żona idealna" (Fot. CBS)

Powstanie spin-off "Żony idealnej". "Muszkieterowie" wrócą pod koniec maja. "Supergirl" nigdy nie była zagrożona skasowaniem. A oprócz tego "Flash", "House of Cards", "Stranger Things".

1. Powstanie spin-off "Żony idealnej". Wiosną 2017 roku na platformie CBS All Access zadebiutuje nowy serial, którego głównymi bohaterkami będą Diane Lockhart (Christine Baranski) i Lucca Quinn (Cush Jumbo). Czeka nas roczny przeskok czasowy, licząc od finału "Żony idealnej", a do Diane i Lukki dołączą nowi bohaterowie, w miarę jak historia będzie się rozwijać. Producentami będą Robert i Michelle Kingowie, a także Phil Alden Robinson ("Field of Dreams").

2. Robin Wright musiała walczyć o równą płacę w "House of Cards". Robin Wright groziła, że nagłośni sprawę, jeśli nie dostanie takiej samej pensji jak Kevin Spacey - i dostała. W "House of Cards" panuje równość.

3. "Muszkieterowie" wrócą pod koniec maja. 3. sezon "The Musketeers" wystartuje 28 maja w BBC. Będzie to już sezon finałowy.

4. "Supergirl" nigdy nie była zagrożona skasowaniem. CBS przyznał, że gdyby CW nie chciało "Supergirl", serial prawdopodobnie zostałby przyjęty z powrotem. Nigdy więc nie było groźby, że będzie koniec po 1. sezonie.

6. Zdjęcia z finału "Flasha". Tutaj zobaczycie foty z finału 2. sezonu "Flasha", w którym Barry znów będzie musiał powstrzymać Zooma.

7. Alexis Bledel i Vincent Kartheiser mają dziecko. Madmenowo-gilmorowe dziecko urodziło się jesienią, a parze udało się ukryć to przed mediami. Podobnie jak wcześniej ślub. I prawdopodobnie wciąż nic by się nie wydało, gdyby Scott Patterson nie powiedział w wywiadzie dla "Glamour", że Alexis jest młodą mamą.

8. Zdjęcia z serialu "Stranger Things" Netfliksa. Serial z Winoną Ryder pojawi się w lipcu na Netfliksie, więcej zdjęć tutaj.

stranger01

stranger02

stranger03