7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Gilmore Girls" (Fot. WB)

"Gilmore Girls" (Fot. WB)

CW planuje wielki crossover z superbohaterami. Netflix zdradził oficjalny tytuł nowego sezonu "Gilmore Girls". Frank Spotnitz już nie będzie showrunnerem "The Man in the High Castle". A oprócz tego "Pretty Little Liars", "Crazy Ex-Girlfriend" i nie tylko.

1. CW planuje wielki crossover z superbohaterami. Bohaterowie "Arrow", "The Flash", "Legends of Tomorrow", "Supergirl" spotkają się w gigantycznym crossoverze, który CW planuje pokazać jesienią. Ale czy na tym spotkania różnych światów muszą się kończyć? Gina Rodriguez ma pewną propozycję:

2. Plany na 2. sezon "Crazy Ex-Girlfriend". Jak mówi Vincent Rodriguez III, czyli serialowy Josh Chan, 1. sezon był tylko prologiem do właściwej historii. Wszystko się zacznie dopiero w 2. sezonie.

3. Frank Spotnitz już nie będzie showrunnerem "The Man in the High Castle". Produkcja serialu została wstrzymana, po tym jak Frank Spotnitz odszedł z ekipy "The Man in the High Castle" po kłótniach z Amazonem. Nowego showrunnera jeszcze nie ma, a tymczasem Spotnitz pracuje nad nowym serialem, "Medici: Masters of Florence".

4. Młody William Szekspir w TNT. Telewizja TNT zamówiła serial "Will" o młodym Williamie Szekspirze. Główną rolę zagra Laurie Davidson.

5. Zdjęcia z pilota "Dead of Summer". Do obejrzenia tutaj.

6. Jenna wraca do "Pretty Little Liars". Scenarzysta "Pretty Little Liars", Bryan Holdman, wrzucił takie oto zdjęcie z planu.

7. Plakat i oficjalny tytuł nowego sezonu "Gilmore Girls". "Gilmore Girls: A Year in the Life" - taki jest oficjalny tytuł nowej serii "Gilmore Girls". Serial powróci w tym roku na Netfliksie, a jego twórczyni Amy Sherman-Palladino mówi, że nie chce, aby całość została wypuszczona naraz, bo natychmiast pojawiłyby się spoilery z zakończenia. Jej zdaniem przyda się chociaż dzień przerwy pomiędzy jednym odcinkiem a drugim, żeby fani mieli czas się nimi nacieszyć, a także wyjść i złapać trochę słońca.

gg056

REKLAMA