FOX pokaże dziś "Outcast: Opętanie" na Facebooku

"Outcast" (Fot. FOX)

"Outcast" (Fot. FOX)

Takiej akcji jeszcze nie było: dziś wieczorem FOX pokaże pierwszy odcinek serialu "Outcast: Opętanie" na Facebook Live. Premiera będzie dostępna w kilkudziesięciu krajach jednocześnie.

W piątek 20 maja widzowie z 61 krajów Europy i Afryki, w tym z Polski, Wielkiej Brytanii, Włoch, Hiszpanii, Południowej Afryki, Niemiec, Szwecji i Turcji, będą mogli zobaczyć pierwszy odcinek serialu "Outcast: Opętanie" na żywo za pomocą Facebook Live. Emisja w Polsce rozpocznie się o godzinie 22:00 na fanpage'u FOX Polska. W telewizji serial pojawi się 4 czerwca, kilkanaście godzin po premierze w USA.

"Outcast" to nowy serial Roberta Kirkmana ("The Walking Dead"), który powstał na podstawie komiksu autorstwa Roberta Kirkmana i rysownika Paula Azacety pod tym samym tytułem. Głównym bohaterem jest Kyle Barnes (Patrick Fugit, "Zaginiona dziewczyna"), który od dziecka jest uwikłany w walkę z demonami. W serialu zobaczycie także Philipa Glenistera w roli pastora, znanego z "House of Cards" Rega E. Catheya jako policjanta, Kate Lyn Sheil jako byłą żonę Kyle'a i Wrenn Schmidt w roli jego siostry.

Pilota już widzieliśmy i go polecamy - jest bardzo klimatyczny, ma rewelacyjną czołówkę i potrafi przyprawić o dreszcze - a recenzja serialu pojawi się, kiedy tylko obejrzymy kilka kolejnych odcinków, które właśnie nam udostępnił FOX.

outcast456

REKLAMA