7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Fargo" (Fot. FX)

"Fargo" (Fot. FX)

Ewan McGregor z podwójną rolą w 3. sezonie "Fargo". "Kości" przesunięte na midseason. "Damien" skasowany. A oprócz tego "Iron Fist", "Gilmore Girls", "Hap and Leonard".

1. Ewan McGregor z podwójną rolą w 3. sezonie "Fargo". Ewan McGregor zagra nie jedną, a dwie główne role - czyli po prostu dwóch braci - w 3. sezonie "Fargo". Serial tym razem skupi się na losach przystojnego, zadufanego w sobie magnata rynku nieruchomości Emmita Stussy'ego - zwanego Parkingowym Królem Minnesoty - i jego młodszego brata Raya, który jest jego przeciwieństwem, ślamazarnym kuratorem, wierzącym, że Emmit jest odpowiedzialny za jego kiepskie życie. Zdjęcia rozpoczną się w tym roku, a premiery możemy się spodziewać w 2017 roku. Na razie w obsadzie jest tylko McGregor.

2. "Kości" przesunięte na midseason. FOX przesunął finałowy sezon "Kości" na początek 2017 roku. W czwartkowej ramówce jesienią zadebiutuje za to nowy serial "Pitch". Zamieszanie w ramówce będzie jeszcze większe, bo "Prison Break" właśnie straciło swój czwartkowy slot w midseason i zostanie przesunięte na wtorek.

3. "Damien" skasowany. Telewizja A&E skasowała po jednym sezonie serial "Damien".

4. "Hap and Leonard" blisko 2. sezonu. Sundance TV chce zamówić 2. sezon "Hap and Leonard", tylko szuka nowego showrunnera. Plan jest taki, że 2. sezon będzie oparty na książce "Mucho Mojo" - drugiej z serii.

5. Carrie-Anne Moss w obsadzie "Iron Fist". Carrie-Anne Moss pojawi się w roli znanej z "Jessiki Jones" prawniczki Jeri Hogarth w nowym serialu Netfliksa i Marvela - "Iron Fist". Bohaterka odegra kluczową rolę w życiu Danny'ego Randa.

6. "CSI" może powrócić do CBS. "CSI: Cyber" wyleciało z ramówki CBS, ale to nie znaczy, że marka nie wróci. Glenn Geller z telewizji CBS powiedział, że być może powstanie jakiś nowy serial spod znaku "CSI"

7. Ruchoma wersja plakatu "Gilmore Girls". Ktoś zamawiał kawę?