Wasze hity tygodnia - które seriale wygrały?

"Gra o tron" (Fot. HBO)

"Gra o tron" (Fot. HBO)

W tym tygodniu żaden serial nie miał szans z "Grą o tron" i ognistą Daenerys. Na drugim miejscu finał "Jane the Virgin".

"Gra o tron" - sezon 6, odcinek 4 "Book of the Stranger"

Mila: To był po prostu dobry i ważny dla fabuły serialu odcinek; doszło do paru istotnych spotkań, w tym od dawna wyczekiwane spotkanie Sansy z Jonem, a historia jeszcze bardziej ruszyła do przodu. Nie wspominając już o zauroczonym Tormundzie!

"Jane the Virgin" - sezon 2, odcinek 22 ("Chapter Forty-Four")

to_tylko_ja: Odcinek pełen uroku, ślub na miarę marzeń dziewczyny-dziewicy, jedyne, czego brakowało, to szczęśliwego zakończenia. No ale przecież to telenowela.

"Banshee" - sezon 4, odcinek 8 ("Requiem")

VisitorQ: Finałowy odcinek był dla mnie pięknym pożegnaniem z tym brutalnym, seksownym, pokręconym serialem. "Banshee" było chyba największą serialową podróżą, jaką odbyłem, i za to, i za emocje i łzy, jakie we mnie wywołałby ostatnie sceny odcinka, będę zawsze wdzięczny. #ForeverFanshee!

"Dolina Krzemowa" - sezon 3, odcinek 4 ("Maleant Data Systems Solutions")

Nie ma uzasadnienia, ale jest hit.

"Orphan Black" - sezon 4, odcinek 6 ("The Scandal of Altruism")

Monika: W tym tygodniu odstaliśmy sporo dobrych odcinków, ale "Orphan Black" pozamiatało. Zdecydowanie odcinek Cosimy. W jednej chwili zabrano jej wszystko: szansę na wyzdrowienie i nadzieję, że Delphine żyje. Lżejszą odskocznią była Crystal (Tat wymiata w tej roli). A na koniec Beth zmierzająca na tory... Nie dlatego, że się zatraciła, ale po to, żeby ocalić siostry. Wszystkie wątki zaczynają się łączyć i nabierać sensu i zaczynam wierzyć, że twórcy rzeczywiście mają plan na tę historię.

"Penny Dreadful" - sezon 3, odcinek 3 ("Good and Evil Braided Be")

michu: Wątek westernowy nie był powalający, ale Vanessa zawsze wypada świetnie. Poza tym wyjątkowo mocno wzruszył mnie ten odcinek za sprawą Frankensteina i jego poszukiwań rodziny oraz błądzenia po wspomnieniach.

"Outlander" - sezon 2, odcinek 6 ("Best Laid Schemes...")

dg: Polowanie na czarownice i rozmowa z katem króla, Murtagh dowiaduje się o Claire, Pojedynek... Randall traci sprzęt. No i nieszczęsny koniec w postaci tragedii Claire. Wielki plus za podobieństwa z książką.

"Veep" - sezon 5, odcinek 4 ("Mother")

Krzysiek: Za rollercoster emocji przyprawiony potężną dawką cynizmu.

REKLAMA