6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"UnReal" (Fot. Lifetime)

"UnReal" (Fot. Lifetime)

Freddie Stroma powróci w 2. sezonie "UnReal". Aly Michalka w stałej obsadzie "iZombie". "Fear The Walking Dead" w Polsce w tym samym czasie co w USA. A oprócz tego "Happy Endings", "Crazy Ex-Girlfriend" i nie tylko.

1. Freddie Stroma powróci w 2. sezonie "UnReal". Freddie Stroma pojawi się w 2. sezonie "UnReal" w roli byłego kawalera do wzięcia. Wróci, by znów zwrócić na siebie uwagę Rachel. Na razie nie podano, w którym odcinku się pojawi. Poznamy też w 2. sezonie nowego producenta, który spodoba się Rachel.

2. Aly Michalka w stałej obsadzie "iZombie". Aly Michalka, która gra najlepszą przyjaciółkę głównej bohaterki "iZombie", została awansowana do stałej obsady.

3. Szansa na powrót "Happy Endings"? Obsada serialu pojawiła się na Vulture Festival i, jak pisze TVLine, był to panel sponsorowany przez Hulu. Co może oznaczać szansę na to, że Hulu - gdzie ostatnio pojawiły się wszystkie dotychczasowe sezony serialu - będzie chciało wskrzesić "Happy Endings". Gdyby tak się stało, bardzo możliwe, że zobaczyliśmy romans Penny i Dave'a.

4. "Fear The Walking Dead" w Polsce w tym samym czasie co w USA. Drugą część 2. sezonu "Fear The Walking Dead" będziemy mogli oglądać w AMC Polska w tym samym czasie co Amerykanie. Pierwszy odcinek zostanie pokazany w poniedziałek, 22 sierpnia o godz. 3:00 rano, a następnie powtórzony o godz. 21:00.

5. Zdjęcia z kolejnego odcinka "Penny Dreadful". Tutaj znajdziecie zdjęcia z 6. odcinka 3. sezonu, czyli "No Beast So Fierce".

6. Gabrielle Ruiz w stałej obsadzie "Crazy Ex-Girlfriend". Gabrielle Ruiz, czyli serialowa Valencia, dostanie awans do stałej obsady w 2. sezonie "Crazy Ex-Girlfriend".