7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Świat według Bundych" (Fot. FOX)

"Świat według Bundych" (Fot. FOX)

David Faustino o spin-offie "Świata według Bundych". Emilia Clarke oglądała TĘ scenę "Gry o tron" z rodzicami. Ruszyły zdjęcia do finałowego sezonu "Broadchurch". A oprócz tego "Preacher", "Fuller House", "Mad Men".

1. Co się dzieje ze spin-offem "Świata według Bundych"? David Faustino powiedział, że spin-off o Budzie Bundym wciąż ma powstać, obsada jest gotowa do pojawienia się na planie, pozostała tylko do załatwienia jedna kwestia prawna, bez której nie da się ruszyć. Problem polega na tym, że na razie nie wiadomo, czy w ogóle będzie się to dało załatwić.

2. Ruszyły zdjęcia do finałowego sezonu "Broadchurch". Wystartowały już zdjęcia do 3. sezonu "Broadchurch". Do obsady dołączyli jeszcze Lenny Henry i Roy Hudd. Zobaczymy sprawę napaści seksualnej i jej skutki emocjonalne dla mieszkańców miasteczka. Finałowy sezon będzie składał się z 8 odcinków.

3. Przyzwoita oglądalność "Preachera". 2,4 mln widzów (w tym 1,1 mln w wieku 18-49 lat) obejrzało debiut "Preachera" w AMC. Nie jest to zły start, ale serial wyraźnie przegrał z finałem "Fear The Walking Dead" (4,4 mln, w tym 2,41 mln w wieku 18-49).

4. Powstanie serialowa wersja "Dorwać małego". Epix zamówił swój trzeci oryginalny serial - "Get Shorty". Serialowa wersja popularnego filmu będzie liczyć 10 odcinków.

5. Awanse w obsadzie "Fuller House". Scott Weinger (serialowy Steve) i Juan Pablo Di Pace (Fernando) zostali awansowani do stałej obsady "Fuller House".

6. Emilia Clarke oglądała TĘ scenę "Gry o tron" z rodzicami. Emilia Clarke zdradziła, że mocną końcówkę odcinka "Book of the Stranger" oglądała razem ze swoimi rodzicami, którzy wcześniej mówili, iż jej wątek w tym sezonie jest nudny. Postanowiła więc im udowodnić, że nie jest, i bardzo szybko tego pożałowała.

7. Aukcja rekwizytów z "Mad Men". Od zakończenia "Mad Men" minął rok, czas na kolejną aukcję rekwizytów. Sprzedanych zostanie 1500 różnych rzeczy, w tym jedno z aut Dona Drapera, krzesła z jego biura, pudło, które niosła Peggy w słynnej scenie w finałowym sezonie, jej maszyna do pisania, okulary przeciwsłoneczne Rogera czy notatnik Stana (ze szkicami).