6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

The Americans" (Fot. FX)

The Americans" (Fot. FX)

"The Americans" będzie mieć jeszcze dwa sezony. "Limitless" skasowane. "BoJack Horseman" wraca w lipcu. A oprócz tego "Chicago P.D.", "Dark Matter", "Scream".

1. "The Americans" będzie mieć jeszcze dwa sezony. Telewizja FX zamówiła dwa sezony "The Americans". Składający się z 13 odcinków 5. sezon zostanie wyemitowany w przyszłym roku, a 10-odcinkowy 6. sezon - w 2018 roku. Po zakończeniu "The Americans" jego scenarzyści, Joe Weisberg i Joel Fields, zostaną w FX i będą tworzyć kolejne seriale.

2. "Limitless" skasowane. Po jednym sezonie CBS skasował "Limitless". Producent serialu Craig Sweeney poinformował, że nie będzie też kontynuacji w żadnej innej telewizji ani na żadnej innej platformie. "Limitless" było proponowane i Netfliksowi, i Amazonowi - oba odmówiły.

3. "BoJack Horseman" wraca w lipcu. Premiera 3. sezonu animowanej komedii Netfliksa będzie miała miejsce 22 lipca.

4. Brian Geraghty nie wróci w "Chicago P.D.". Brian Geraghty opuszcza na dobre "Chicago P.D.". Nie zobaczymy go w 4. sezonie.

5. Franka Potente w "Dark Matter". Franka Potente dostała rolę powracającą w 2. sezonie "Dark Matter". Wcieli się w dowódczynię Galactic Authority Serious Crimes Division, zdeterminowaną, by udowodnić, że załoga Razy brała udział w zniszczeniu Iriden 3.

6. Zdjęcia z powrotu "Scream". Tutaj znajdziecie zdjęcia z premiery 2. sezonu "Scream", czyli odcinka "I Know What You Did Last Summer".

REKLAMA