7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Detektyw" (Fot. HBO)

"Detektyw" (Fot. HBO)

"Detektyw" może już nie wrócić. "Westworld" będzie miał premierę jesienią. Lilly Wachowski robi sobie przerwę od "Sense8". A oprócz tego "Gra o tron", "Penny Dreadful", "The A Word".

1. "Detektyw" może już nie wrócić. Michael Lombardo za chwilę przestanie być dyrektorem programowym HBO, zastąpi go Casey Bloys. I z tą zmianą na pewno przyjdą nowe decyzje. Bardzo możliwe, że HBO pożegna całkiem "Detektywa", ale Nic Pizzolatto stworzy nowy serial.

2. "Westworld" będzie miał premierę jesienią. To już prawie pewne: "Westworld" w końcu zadebiutuje w HBO. Składający się z 10 odcinków pierwszy sezon nowego serialu science fiction ma się pojawić tej jesieni. Poza tym HBO planuje na jesień komedie "Divorce" (Sarah Jessica Parker będzie się rozwodzić), "Insecure" (o przyjaźni dwóch czarnoskórych dziewczyn) i "High Maintenance" (o dilerze trawki z Brooklynu, granym przez Bena Sinclaira).

3. Lilly Wachowski robi sobie przerwę od "Sense8". Lilly Wachowski zrobiła sobie przerwę w 2. sezonie "Sense8", ale ma wrócić w trzecim. Obecny sezon należy przede wszystkim do Lany Wachowski.

4. "The A Word" z 2. sezonem. BBC zamówiło 2. sezon "The A World" z Christopherem Ecclestonem.

5. Zdjęcia z kolejnego odcinka "Penny Dreadful". Tutaj znajdziecie zdjęcia z 7. odcinka 3. sezonu, czyli "Ebb Tide".

6. Zdjęcia z kolejnego odcinka "Gry o tron". 6. odcinek 6. sezonu nosi tytuł "Blood of My Blood", zdjęcia obejrzycie tutaj.

7. Amazon wypuszcza kolejne piloty. Amazon wypuści 17 czerwca piloty "The Last Tycoon" i "The Interestings". Ten pierwszy dzieje się w czasie Wielkiego Kryzysu i jest adaptacją książki F. Scotta Fitzgeralda o złotym chłopcu (Matt Bomer) walczącym ze swoim szefem (Kelsey Grammer) o duszę swojego studia filmowego. W kolei w "The Interestings" Lauren Ambrose gra aspirującą aktorkę, której brakuje wdzięku, pieniędzy i talentu. Zdjęcia do obejrzenia tutaj.

Tycoon_0317.CR2

Tycoon_0036.CR2

Tycoon_0450.CR2

REKLAMA