5 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

Jessica Lange nie wróci do "American Horror Story". Hayley Atwell chętnie grałaby dalej agentkę Carter. A oprócz tego "UnReal", "Marco Polo", "Young and Hungry".

1. Jessica Lange nie wróci do "American Horror Story". Jessica Lange potwierdziła w rozmowie z Charliem Rose, że nie pojawi się już w "American Horror Story". Jak powiedziała, ta przygoda po prostu dobiegła naturalnego końca. Ale to było dla niej interesujące, bo przez cztery lata zagrała cztery świetne i bardzo różne postacie.

https://www.youtube.com/watch?v=F5D1-VlrWcA

2. Hayley Atwell chętnie zrobiłaby kolejny sezon "Agentki Carter". Serial skasowano, ale pod fanowską petycją, żeby go przejął Netflix, już jest ponad 100 tysięcy podpisów. A kiedy podczas MegaConu w Orlando zapytano Hayley Atwell, czy byłaby zainteresowana graniem agentki Carter, gdyby serial wrócił na Netfliksie, aktorka odpowiedziała, że tak, kocha Peggy i w 100% byłaby na pokładzie.

3. "UnReal" w czerwcu w polskim Lifetime. W środę 1 czerwca o godz. 22:00 zadebiutuje w polskim Lifetime "UnReal: Telewizja kłamie".

4. Zdjęcia obsady "Young and Hungry" na nowy sezon. Do obejrzenia tutaj.

5. Zdjęcia z 2. sezonu "Marco Polo". Serial wraca w lipcu, zdjęcia znajdziecie tutaj.

REKLAMA