5 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Poldark" (Fot. BBC)

"Poldark" (Fot. BBC)

Aidan Turner obiecuje pełen rozmachu 2. sezon "Poldarka". Neil Gaiman chwali serialowe "American Gods". Powiększa się obsada 2. sezonu "Paktu". A oprócz tego śluby i dzieci - jak to w Memorial Day.

1. Aidan Turner obiecuje pełen rozmachu 2. sezon "Poldarka". Do premiery 2. sezonu "Poldarka" zostało jeszcze kilka miesięcy, ale Aidan Turner już teraz obiecuje, że nie będziemy zawiedzeni. Podczas konwentu MCM aktor powiedział dziennikarzom, że akcja rozpocznie się dokładnie w tym miejscu, w którym zakończyła się w poprzednim sezonie. Ross i Demelza mają mnóstwo kłopotów, więc czeka nas ciekawy początek. Wszyscy bohaterowie mają mocne wątki i to będzie naprawdę wielki sezon, jeszcze bardziej spektakularny niż poprzedni. Zwłaszcza że 2. sezon będzie miał aż 10 odcinków.

2. Neil Gaiman chwali serialowe "American Gods". Neil Gaiman mówi, że widział już pierwsze sceny z "American Gods" i że wizja Bryana Fullera jest super. Jego zdaniem serial wygląda po prostu cudownie.

3. Topher Grace się ożenił. Serialowy Eric Forman z "Różowych lat 70." już jest dorosły i ma żonę! Topher Grace poślubił w Santa Barbara Ashley Hinshaw.

4. Para z "The Americans" już ma dziecko. Keri Russell i Matthew Rhys doczekali się swojego pierwszego dziecka.

5. Powiększa się obsada 2. sezonu "Paktu". Magdalena Popławska dołączyła do obsady 2. sezonu "Paktu". Wcieli się w młodą, ideową prezydent Bytomia. W serialu pojawi się także Filip Pławiak, a w roli premiera powróci Mariusz Bonaszewski. Akcja serialu będzie częściowo działa się na Śląsku i - jak to ujęła Popławska - "Pakt" wejdzie mocno w political fiction. Oto kilka pierwszych zdjęć z 2. sezonu.

Pakt2_HBO_fot. Piotr Książek_(10)_Magdalena Popławska-1000

Pakt2_HBO_fot. Piotr Książek_(11) Magdalena Popławska Filip Pławiak-1000

Pakt2_HBO_fot. Piotr Książek_(14) Mariusz Bonaszewski-1000

REKLAMA