7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Transparent" (Fot. Amazon)

"Transparent" (Fot. Amazon)

"Transparent" już dostał 4. sezon. FX zamówiło "Legion" Marvela. Producent "Fear The Walking Dead" odnosi się do frustracji widzów. A oprócz tego "Korzenie", "Guilt", "Doktor Who" i nie tylko.

1. "Transparent" już dostał 4. sezon. Amazon zamówił 4. sezon "Transparent" na długo przed premierą trzeciego, która jest planowana na jesień. Obsada powróci w komplecie.

2. Świetna oglądalność nowych "Korzeni". 5,3 mln Amerykanów - a razem z powtórkami aż 8,3 mln - oglądało premierę nowych "Korzeni", emitowaną jednocześnie przez History, A&E i Lifetime. To najlepszy debiut miniserialu od trzech lat, kiedy to rekordy pobiło "Bonnie & Clyde", również emitowane przez te trzy stacje.

3. Zdjęcia obsady "Guilt" - nowego serialu Freeform. "Guilt" to nowy serial, który opowiadać będzie o Amerykance podejrzanej o morderstwo współlokatorki w Londynie. Zdjęcia obsady znajdziecie tutaj.

guilt-01

4. Producent "Fear The Walking Dead" odnosi się do frustracji widzów. Dave Erickson mówi, że rozumie narzekania fanów, iż jego serial nie jest drugim "The Walking Dead", ale jego celem jest dostarczenie czegoś innego, zupełnie innej historii, z innymi bohaterami. Frustrację fanów wywołuje m.in. fakt, że bohaterowie mają opory przed zabijaniem zombie i wciąż jeszcze patrzą na nich jak na ludzi. Ale to się zmieni, bo serial zaczyna docierać do tego momentu, kiedy Rick się obudził w Georgii, więc akcja przyspieszy, stawki wzrosną, a bohaterowie będą podejmować coraz trudniejsze decyzje.

5. Michelle Gomez powróci w "Doktorze Who". Aktorka potwierdziła, że zobaczymy ją w 10. sezonie.

6. Aktor z "The Shield" skazany za morderstwo. Michael Jace został uznany winnym morderstwa drugiego stopnia. Aktor, którego oglądaliśmy jako gliniarza w "The Shield", miał zastrzelić własną żonę na oczach 10-letniego syna. Wyrok poznamy 10 czerwca, aktorowi grozi do 40 lat więzienia.

7. FX zamówiło "Legion". FX zamówiło marvelowski serial osadzony w świecie X-Menów. Showrunnerem jest Noah Hawley ("Fargo"), główną rolę gra Dan Stevens (na zdjęciu poniżej). W obsadzie znajdują się także Aubrey Plaza ("Parks and Recreation"), Jean Smart i Rachel Keller (obie panie ostatnio widzieliśmy w "Fargo"). Składająca się z 8 odcinków produkcja zadebiutuje w przyszłym roku.

Legion-Dan-Stevens-credit-Chris-Large-FX