Wideo z planu 2. sezonu "Paktu" w 360 stopniach

"Pakt" (Fot. HBO)

"Pakt" (Fot. HBO)

2. sezon "Paktu" już powstaje w Warszawie i na Śląsku, a HBO pozwala widzom rozejrzeć się po planie. Zobaczcie filmy z planu w 360 stopniach.

"Pakt" powróci do HBO jesienią z 6-odcinkowym 2. sezonem, a tymczasem możemy zajrzeć na plan zdjęciowy. Zdjęcia trwają od kwietnia w dwóch miejscach jednocześnie - na Śląsku i w Warszawie. Akcja nowego sezonu, który powstaje w całości na podstawie oryginalnego polskiego scenariusza, również toczyć się będzie jednocześnie w tych dwóch miejscach. Powróci Marcin Dorociński w roli Piotra, warszawskiego dziennikarza śledczego, a wśród nowych nabytków znajduje się m.in. Magdalena Popławska, która wcieli się w prezydent Bytomia.

2. sezon "Paktu" ma bardziej przypominać political fiction niż pierwszy. Widać to również w materiałach z planu - w wątku warszawskim ewidentnie pojawi się partia polityczna, która będzie chciała wprowadzić dobrą zmianę. Z kolei na Śląsku spotkamy nie tylko ideową prezydent Bytomia, ale też górników. Śląski materiał z planu jest nawet ciekawszy od warszawskiego, bo najwyraźniej zawiera prawdziwą wizytę prawdziwej karetki pogotowia.

Więcej o śląskim wątku w "Pakcie" dowiecie się z dłuższego materiału, w którym twórcy i aktorzy opowiadają o tym, nad czym akurat pracują.

REKLAMA