7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Outlander" (Fot. Starz)

"Outlander" (Fot. Starz)

Showtime podaje jesienne daty premier. "Outlander" z zamówieniem na 3. i 4. sezon. "Homeland" bliskie zamówienia na kolejne dwa sezony (ale za to nie wróci tej jesieni). A oprócz tego "Twin Peaks", "Suits", "Chirurdzy" i nie tylko.

1. "Outlander" z zamówieniem na 3. i 4. sezon. Telewizja Starz zamówiła dwa kolejne sezony "Outlandera". 3. sezon oparty będzie na trzeciej książce Diany Gabaldon z serii "Obca", zatytułowanej "Podróżniczka", zaś 4. sezon na czwartej książce - "Jesienne werble". Liczby odcinków jeszcze nie podano.

2. "Homeland" bliskie zamówienia na kolejne dwa sezony. Showtime planuje zamówić 7. i 8. sezon "Homeland". Zła wiadomość jest taka, że 6. sezon zadebiutuje nie jesienią, a dopiero w styczniu 2017 roku.

3. Showtime podaje jesienne daty premier. Jesienią nie będzie w telewizji Showtime "Homeland", ale będą trzy inne seriale. 11 września wystartuje 4. sezon "Masters of Sex", w którym będziemy już zbliżać się do lat 70. (rozpocznie się w 1968 roku). 2 października powróci "Shameless" z 7. sezonem, a 20 listopada - "The Affair" z 3. sezonem.

4. "Twin Peaks" powróci mniej więcej za rok. Showtime jeszcze nie zna dokładnej daty powrotu "Twin Peaks", ale szef stacji zdradził, że nowe odcinki zobaczymy w drugim kwartale przyszłego roku (czyli pomiędzy kwietniem a czerwcem).

5. Carly Pope pojawi się w "Suits". Znana m.in. z "Popular" Carly Pope będzie pomagać Louisowi w 6. sezonie "Suits".

6. Ellen Pompeo z kontraktem na nowy sezon "Chirurgów". Ellen Pompeo podpisała kontrakt na 13. sezon. Wśród osób, które kontraktów jeszcze nie podpisały, znajdują się Chandra Wilson i James Pickens, Jr.

7. Netflix zamawia komedię o zapaśniczkach. Netflix zamówił kolejny serial Jenji Kohan - składającą się na razie z 10 odcinków komedię "G.L.O.W.", opowiadającą o zapaśniczkach z lat 80.