7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"The Fall" (Fot. BBC)

"The Fall" (Fot. BBC)

Gillian Anderson w "American Gods". Russell Tovey w "Quantico". Doktor Who miał być czarnoskóry. A oprócz tego "Mozart in the Jungle", "Penny Dreadful" i nie tylko.

1. Gillian Anderson w "American Gods". "Hannibala" skasowano, ale Gillian Anderson wróciła pod skrzydła Bryana Fullera. Zobaczymy ją w gościnnej (ale zaplanowanej na kilka odcinków) roli w "American Gods". Wcieli się w Media, postać z Nowych Bogów, która funkcjonuje jako ich twarz i zarazem przedstawiciel handlowy, przyjmując formę różnych ikonicznych celebrytów. Uwielbia być w centrum uwagi, bardzo jej się też podoba uwielbienie, którym ludzie obdarzają swoje ekrany - laptopy, telewizory, smartfony podczas oglądania telewizji. Media zawsze wszystko kontroluje i potrafi tak pokierować przekazem, żeby był po jej myśli.

2. Russell Tovey w "Quantico". Znany ze "Spojrzeń" Russell Tovey dołączył do stałej obsady 2. sezonu "Quantico". Zagra Harry'ego Doyle'a, tajemniczego i uwodzicielskiego faceta, który potrafi wkupić się w łaski różnych osób i użyć swojego uroku do swoich celów.

3. Doktor Who miał być czarnoskóry. Steven Moffat powiedział, że rolę Doktora Who oferowano czarnoskóremu aktorowi, ale z różnych powodów to nie wypaliło. Obiecał także, że w przyszłości obsada serialu będzie bardziej zróżnicowana etnicznie.

4. Monica Bellucci w "Mozart in the Jungle". Włoska gwiazda pojawi się gościnnie w 3. sezonie "Mozart in the Jungle". Zagra Alessandrę, gwiazdę opery, która stanie się współpracowniczką Rodriga.

5. "Lopez" z 2. sezonem. TV Land zamówił 2. sezon komedii George'a Lopeza.

6. Hunter King z awansem w "Life in Pieces". Hunter King, czyli serialowa Clementine, została awansowana do stałej obsady "Life in Pieces".

7. Zdjęcia z kolejnych odcinków "Penny Dreadful". Stylowe zdjęcia z 6. i 7. odcinka znajdziecie tutaj. Na zdjęciach jest trochę spoilerów, a także Eva Green w wiktoriańskiej bieliźnie.

Episode 307

REKLAMA