5 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Żona idealna" (Fot. CBS)

"Żona idealna" (Fot. CBS)

Julianna Margulies może się pojawić w spin-offie "Żony idealnej". Dominic Purcell doznał kontuzji na planie "Prison Break". Rupert Friend z "Homeland" się ożenił. A oprócz tego "Code Black" i nie tylko.

1. Julianna Margulies może się pojawić w spin-offie "Żony idealnej". Michelle King powiedziała, że jest możliwe, iż zobaczymy Alicię w spin-offie "Żony idealnej", który skupiać się będzie na Diane. Wiadomo na pewno, że Alicia nie będzie pracować w firmie Diane. Akcja spin-offu rozpocznie się rok po wydarzeniach z finału "Żony idealnej", a oprócz Diane i Lukki pojawią się nowe twarze.

2. Cięcia w obsadzie "Code Black". Ekipę "Code Black" opuszczą Bonnie Somerville i Raza Jaffrey (czyli serialowi Christa i Neal). Z kolei Boris Kodjoe, który dołączył do ekipy w trakcie sezonu, został awansowany do stałej obsady.

3. TV Land zamawia pilot "The First Wives Club". Stacja TV Land tworzy serialowy reboot komedii z 1996 roku, znanej w Polsce jako "Zmowa pierwszych żon". Dwie główne role dostały Alyson Hannigan (która zagra tę postać co Diane Keaton) i Megan Hilty (która wcieli się w postać graną w filmie przez Goldie Hawn).

4. Wypadek na planie "Prison Break". Dominic Purcell doznał groźnie wyglądającej kontuzji na planie w Maroku. Spadł na niego ciężki element scenografii i uderzył go w głowę. Aktor ma złamany nos i przez jakiś czas będzie nieobecny, ale nie opóźni to zdjęć. Na razie będą po prostu realizowane sceny, w których on nie występuje.

5. Rupert Friend się ożenił. Peter Quinn z "Homeland" już nie jest do wzięcia. Aktor poślubił swoją narzeczoną Aimee Mullins. Na Instagramie pojawiło się mnóstwo zdjęć ze ślubu, więcej znajdziecie tutaj.

REKLAMA