7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Outlander" (Fot. Starz)

"Outlander" (Fot. Starz)

Pierwsze spoilery z 90-minutowego finału "Outlandera". Superman pojawi się w "Supergirl". Pierce Brosnan zagra w nowym serialu AMC. A oprócz tego "Marseille", "The Path" i nie tylko.

1. Wydłużony finał "Outlandera". Starz planuje 90-minutowy finał "Outlandera", którego akcja z jednej strony będzie się działa w dniu bitwy pod Culloden, a z drugiej w 1968 roku. Poznamy dorosłą Briannę, a także Rogera Wakefielda.

2. Superman pojawi się w "Supergirl". Do tej pory Superman pokazywany był w "Supergirl" w dość absurdalny sposób, ale to się zmieni. Serial poszukuje aktora, który zagra kuzyna Kary. Mamy go zobaczyć w dwóch pierwszych odcinkach 2. sezonu.

3. Pierce Brosnan w nowym serialu AMC. Pierce Brosnan zastąpi Sama Neilla w roli głowy rodziny w serialu "The Son" - rodzinnej sadze umiejscowionej w Teksasie.

4. Bob Odenkirk zagra Davida Carra. Bob Odenkirk wcieli się w miniserialu AMC w Davida Carra, dziennikarza "New York Timesa", który zmarł w zeszłym roku. Miniserial będzie oparty na wspomnieniach Carra - "The Night of the Gun" - a scenariusz napisze Shawn Ryan ("The Shield").

5. Nowe twarze w obsadzie "The Path". Znana z "The Hunger Games" Leven Rambin zagra w 2. sezonie "The Path" kobietę z przeszłości Eddiego, która znów pojawia się w jego życiu. Do obsady serialu dołączył także James Remar ("Dexter"), który wcieli się w kontrowersyjnego członka ruchu.

6. "Marseille" z zamówieniem na 2. sezon. Francuski serial Netfliksa powróci z 2. sezonem. Na razie nie podano, kogo z obsady zobaczymy ponownie, a kogo nie.

7. Showrunner "NCIS: Los Angeles" opuszcza serial. Shane Brennan nie będzie już showrunnerem "NCIS: Los Angeles". Zastąpi go R. Scott Gemmill.

REKLAMA