Co było w liście Sansy Stark? Fani już to odkryli

"Gra o tron" (Fot. HBO)

"Gra o tron" (Fot. HBO)

W najnowszym odcinku "Gry o tron" wysłany został bardzo ważny list. Problem w tym, że jeśli oglądało się serial w telewizji, nie dało się sprawdzić, co takiego w tym liście było. Ale od czego jest Reddit...

Niejaki CreepyPancakes zaprezentował na Reddicie to, co odkrył, przyglądając się uważniej tajemniczemu listowi, który w odcinku "The Broken Man" napisała Sansa Stark. Poniżej możecie zobaczyć, jak krok po kroku można było podejrzeć jego treść.

[GoT S06E07] What did Sansa write in that letter?

Nie wszystko udało się odszyfrować, ale wiemy wystarczająco dużo, żeby móc z dużą dozą prawdopodobieństwa zgadnąć, do kogo został wysłany list:

[...] mnie chronić. Teraz masz szansę dotrzymać tej obietnicy. [...] Rycerze z Doliny są pod twoimi rozkazami. Udaj się na północ, do Winterfell. Pomóż nam, a dopilnuję, żebyś został odpowiednio nagrodzony.

Nie wszystkie słowa są wyraźnie widoczne, ale możemy chyba założyć, że Sansa wysłała ten list do Littlefingera, którego pomoc mogłaby się teraz przydać Starkom. Drugą opcję - lekko naciąganą - podaje serwis TV Guide, który pisze, że Sansa mogła wysłać ten list do Blackfisha. Jego armia mogłaby pomóc odzyskać Wintefell, a Sansa mogłaby w jakiś sposób sprawić, żeby Rycerze z Doliny rzeczywiście znaleźli się pod jego rozkazami.

Wersja z Littlefingerem jest prostsza, więc wydaje się bardziej prawdopodobna. Tylko czemu ona miałaby drania za cokolwiek nagradzać?