10 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Gra o tron" (Fot. HBO)

"Gra o tron" (Fot. HBO)

Przed nami rekordowo długi finał "Gry o tron". Kobieta będzie prezydentem w "Homeland". "Legion" będzie w polskim FOX-ie na początku przyszłego roku. A oprócz tego "Pretty Little Liars", "Masters of Sex", "Supergirl" i nie tylko.

1. Przed nami najdłuższy finał sezonu "Gry o tron". Tegoroczny finał "Gry o tron" będzie najdłuższy ze wszystkich dotychczasowych odcinków. Ma trwać aż 69 minut. Zdradzono też jego tytuł - "The Winds of Winter" (czyli dokładnie taki, jaki będzie mieć nowa książka George'a R.R. Martina). A oprócz tego oficjalnie potwierdzono tytuł 9. odcinka - "The Battle of the Bastards". Oba odcinki wyreżyseruje Miguel Sapochnik, reżyser "Hardhome" z 5. sezonu.

2. Kobieta będzie prezydentem w "Homeland". "Homeland" znów próbuje przewidzieć przyszłość. W 6. sezonie, który będzie się dziać między wyborami a prezydencką inauguracją, prezydentem-elektem będzie kobieta. Serial nie zamierza nam jednak pokazywać karykatury Hillary Clinton, plan jest raczej taki, żeby ta bohaterka miała w sobie cechy różnych obecnych kandydatów na prezydenta USA.

3. Nowe postacie w 2. sezonie "Supergirl". W ekipie "Supergirl" pojawi się pięć nowych postaci: siostra Lexa Luthora, oldskulowy dziennikarz, syn sławnego reportera, policjantka lesbijka i diaboliczna pani chirurg zwana The Doctor.

4. FX zamawia komedię Cristin Milioti i Niny Pedrad. Serial opowiadać będzie o zmaganiach dwóch pań i ich przyjaciół z dorosłością. Cristin Milioti i Nina Pedrad mają go pisać i w nim grać - jeśli dostanie zamówienie na cały sezon. Wśród producentów znajdują się twórcy "It's Always Sunny in Philadelphia".

5. Erin Karpluk w "Masters of Sex". Znana z "Being Erica" Erin Karpluk dostała większą rolę w "Masters of Sex". Zagra pacjentkę Mastersów w 4. sezonie.

6. Adam Rodriguez w "Criminal Minds". Adam Rodriguez dostał stałą rolę w "Criminal Minds". Będzie grał agenta specjalnego z FBI.

7. Spadek oglądalności "UnReal". Quinn i Rachel nie byłyby zadowolone - premiera 2. sezonu "UnReal" zanotowała oglądalność 457 tys./0,2. To duży spadek - rok temu serial oglądało 815 tys. Amerykanów.

8. "Legion" będzie w polskim FOX-ie na początku przyszłego roku. FOX Polska już zapowiedział premierę nowego serialu "Legion" w 2017 roku. Serial dziać się będzie w świecie X-Menów, twórcą jest Noah Hawley ("Fargo"), a główną rolę gra Dan Stevens ("Downton Abbey"). Dokładnej daty premiery jeszcze nie ma, ale za to jest bardzo duże prawdopodobieństwo, że w Polsce będziemy oglądać serial dzień po Amerykanach.

9. Finał "Castle" dziś na kanale 13 Ulica. W czwartek 9 czerwca o godz. 22:00 na antenie 13 Ulicy będziecie mogli zobaczyć ostatni odcinek serialu "Castle".

10. Dziewczyny z "Pretty Little Liars" na nowym plakacie. Tym razem mamy plakat bez Hanny i pytanie, jak daleko dziewczyny się posuną, żeby ją ratować. Sądząc po scenografii w tle - posuną się daleko.

pll-poster

REKLAMA