5 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Masters of Sex" (Fot. Showtime)

"Masters of Sex" (Fot. Showtime)

Niecy Nash pojawi się w "Masters of Sex". Olivia Wilde zagra u boku swojego faceta, Jasona Sudeikisa. Roast Roba Lowe'a w Comedy Central. A oprócz tego "Veep" i "Seinfeld".

1. Niecy Nash pojawi się w "Masters of Sex". Niecy Nash zagra w 4. sezonie "Masters of Sex" osobę z Alcoholics Anonymous, która stanie się ważna w życiu jednego z bohaterów (pod linkiem większe spoilery). Do obsady serialu dołączy także Betty Gilpin.

2. Roast Roba Lowe'a w Comedy Central. "Comedy Central Roast of Rob Lowe" na razie czeka na nakręcenie, ale zostanie pokazany jeszcze w tym roku.

3. Jerry Seinfeld zatrzymał część planu "Seinfelda". Jerry Seinfeld zdradził podczas AMA na Reddicie, że zatrzymał kanapę, stołki, stół, krzesła, a nawet drzwi z mieszkania serialowego Seinfelda. Cały czas szuka muzeum, które chciałoby to wszystko wystawić.

4. Olivia Wilde pojawi się w "Son of Zorn". Olivia Wilde wcieli się w animowaną byłą żonę głównego bohatera (którego gra Jason Sudeikis, prywatnie jej facet).

5. Jonah Ryan z wielką reklamą w lokalnej gazecie w New Hampshire. HBO wykupiło całą stronę w "New Hampshire Union Leader" - wszystko po to, aby Jonah z "Veepa" miał kampanię, na jaką zasługuje.

jonah-ryan-newspaper-ad