7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Once Upon a Time" (Fot. ABC)

"Once Upon a Time" (Fot. ABC)

Christina Grimmie z "The Voice" zastrzelona po koncercie. Kolejny sezon "Once Upon a Time" będzie inaczej skonstruowany niż ostatnie. Kit Harington zagra czarny charakter w Call of Duty. A oprócz tego "Peaky Blinders", "The Exorcist" i nie tylko.

1. Christina Grimmie z "The Voice" zastrzelona po koncercie. 22-letnia Christina Grimmie, znana z występów w programie "The Voice", zginęła, zastrzelona podczas rozdawania autografów po koncercie na Florydzie. Mordercą jest 27-letni Kevin James Loibl, który pojawił się na koncercie tylko po to, żeby zabić artystkę.

2. Kolejny sezon "Once Upon a Time" będzie inaczej skonstruowany niż ostatnie. Twórcy serialu, Adam Horowitz i Edward Kitsis, zdradzili podczas panelu na ATX Television Festival, że 6. sezon - w którym głównym czarnym charakterem będzie Hyde (Sam Witwer) - nie będzie miał dwóch osobnych głównych wątków. "W tym sezonie będzie inaczej niż ostatnio. To nie będzie tak, że skoro pojawił się Hyde, będziemy z nim walczyć przez 10 odcinków, a potem w zimowym finale on zginie, a my zajmiemy się czymś innym. Zmieniamy to i wracamy do sposobu opowiadania z 1. sezonu, z małomiasteczkowymi historiami i mniejszymi wątkami" - powiedział Kitsis, a Horowitz dodał, że zaplanowany jest też jeden duży wątek na 22 odcinki.

3. Kit Harington czarnym charakterem w grze. Kit Harington z "Gry o tron" pojawi się w Call of Duty: Infinite Warfare w roli głównego czarnego charakteru.

4. Awans w obsadzie "The Exorcist". Alan Ruck, który miał pojawić się w serialowym "Egzorcyście" gościnnie, został awansowany do stałej obsady. Wcieli się w głowę rodziny Rance'ów, dotkniętej opętaniem.

5. Eva Longoria negocjuje rolę w komedii BBC. Eva Longoria negocjuje rolę w komedii "Decline and Fall" - składającego się z trzech odcinków miniserialu opartego na książce Evelyna Waugha. Historia dzieje się w Walii w latach 20., a głównym bohaterem jest student teologii (w tej roli Jack Whitehall), który po tym jak go wyrzucono z Oksfordu znajduje pracę w szkole publicznej. Zakochuje się w egzotycznej, bogatej matce jednego z uczniów (tę rolę ma dostać Longoria).

6. "Peaky Blinders" z nowym sezonem w Ale kino+. Dziś o godz. 20:10 w Ale kino+ startuje 3. sezon "Peaky Blinders". Od razu będziecie mogli obejrzeć dwa nowe odcinki, kolejne będą emitowane w kolejne niedziele. Tymczasem na stronie "Newsweeka" znajdziecie mój tekst, w którym polecam tę brytyjską perełkę.

7. Rozmawiamy z Wami o serialach. Ostatni dzień, żeby się zgłosić! Przypominam, że możecie jeszcze się zgłaszać do rozmów o serialach, które będziemy przeprowadzać do serialowej książki. Zgłoszeń na razie jest mniej niż myślicie, każdy ma jeszcze szansę. Zapraszam!

REKLAMA