"Jak poznałem waszą matkę": Garść nowych spoilerów

Neil Patrick Harris i Cobie Smulders w "How I Met Your Mother"

Neil Patrick Harris i Cobie Smulders w "How I Met Your Mother"

Producent wykonawczy "Jak poznałem waszą matkę", Carter Bays, zdradził, co jeszcze wydarzy się w 7. sezonie. Uwaga, dużo spoilerów!

Carter Bays, producent wykonawczy "How I Met Your Mother", zdradził w TV Guide, co jeszcze nas czeka w tym sezonie. Dwa - łatwo domyślić się które - z niżej wymienionych wydarzeń zobaczymy dopiero w maju.

Po pierwsze, Barneya czeka wreszcie chwila uczuciowej stabilności - z dziewczyną o imieniu Quinn, którą zagra Becki Newton z "Brzyduli Betty". W tym samym czasie Robin i Kevin "poczynią wielkie kroki" w związku ze sobą. Po drugie, na dłużej zagości w serialu Chris Elliott jako Mickey, ojciec Lily. Po trzecie - i to stanie się w maju - Marshall i Lily powitają na świecie swoje dziecko.

Najciekawszy wydaje się jednak ostatni ze spoilerów, dotyczący wesela Barneya. Jeśli myślicie, że tożsamość panny młodej poznamy szybko, to się mylicie. Twórcy serialu ujawnią ją w ostatniej chwili. Jak mówi Carter:

W maju zobaczymy jak Ted wchodzi do przebieralni panny młodej i ją poznamy. Przed nami znaczące wydarzenia, które zmienią nieodwracalnie życie Teda, a serial uczynią zupełnie innym. Zaczniemy rozważać, czemu on wciąż jest singlem. Ted zacznie pewne rzeczy rozumieć i badać nowe terytorium.

Brzmi to wszystko bardzo tajemniczo - więc raczej nie łudźmy się, że z 7. sezonu "Jak poznałem waszą matkę" dowiemy się, kto jest tytułową matką. Nieprędko też się dowiemy, kto zostanie żoną Barneya: Robin czy jakaś tajemnicza nieznajoma (Quinn?).