Emmy 2016: Moje nominacje dla aktorów z komedii

1 2 3 4 5 6 7

Thomas Middleditch - "Dolina Krzemowa"


Aż trudno w to uwierzyć, ale facet, bez którego nie byłoby "Doliny Krzemowej", przez dwa lata był pomijany przy nominacjach do Emmy (podobnie zresztą było ze Złotymi Globami - Middleditcha doceniali tylko krytycy). A przecież on jest wyśmienity jako skromny geek, który już trzeci sezon próbuje przekuć w złoto swój rewolucyjny pomysł - i ciągle tylko się potyka, często dosłownie.

Tyle przeciwności już spotkało Richarda, że zwyczajnie faceta żal - a jednocześnie grający go aktor potrafi sprawić, że kolejne nieszczęścia, które na niego spadają, wydają się najśmieszniejsze na świecie. Niezależnie od tego, czy akurat bardzo nieporadnie poczyna sobie z kobietami, czy nie jest w stanie zdobyć pozycji CEO w stworzonej przez siebie firmie czy też potyka się o własne nogi, próbując zrealizować szatański plan - ten facet budzi uśmiech, w którym więcej sympatii niż politowania..

W tej postaci - tak jak w całym serialu - prawdopodobnie udało się zawrzeć więcej prawdy o Dolinie Krzemowej, niż nam się wydaje. Takie Richardy nie mają tam łatwo, co Middleditch nam uświadamia praktycznie w każdym odcinku.

1 2 3 4 5 6 7
REKLAMA