5 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Pohamuj entuzjazm" (Fot. HBO)

"Pohamuj entuzjazm" (Fot. HBO)

"Pohamuj entuzjazm" wraca z 9. sezonem. "Younger" z zamówieniem na 4. sezon. TNT przesuwa daty premier swoich seriali. A oprócz tego "Doktor Who" i nowy serial Hulu w stylu "Black Mirror".

1. "Pohamuj entuzjazm" wraca z 9. sezonem. HBO zapowiedziało, że zobaczymy 9. sezon serialu Larry'ego Davida "Pohamuj entuzjazm". Na razie nie wiadomo, kiedy będzie miał premierę ani ile powstanie tym razem odcinków. Larry David skomentował to tak: "Cytując nieśmiertelne słowa Juliusza Cezara: odszedłem, nie zrobiłem nic, powróciłem".

2. "Younger" z zamówieniem na 4. sezon. TV Land zamówił 4. sezon "Younger", składający się z 12 odcinków. Podano także, że 3. sezon będzie miał premierę 28 września.

3. TNT przesuwa daty premier swoich seriali. 3. sezon "The Last Ship" zadebiutuje 19 czerwca, a powrót "Murder in the First" przesunięto na 26 czerwca.

4. Matt Lucas powróci w "Doktorze Who". Matt Lucas pojawi się ponownie w 10. sezonie "Doktora Who" jako Nardole, dawny asystent River Song. Zobaczymy go już w pierwszym odcinku.

5. Joel McHale i Sarah Hyland w nowym serialu Hulu. Joel McHale i Sarah Hyland dołączyli do obsady "Dimension 404", 6-odcinkowego serialu science fiction, który tworzy Hulu. Serial został zainspirowany internetowym błędem 404 i będzie próbował oddać to, co się z nami dzieje, kiedy w środku nocy zawędrujemy na kraniec internetu. McHale pojawi się w jednym z odcinków jako Mr. Maker, charyzmatyczny i ekscentryczny twórca serwisu randkowego, który oferuje swoim klientom idealny sposób na miłość. Hyland zagra w innym odcinku uczennicę szkoły średniej, która bierze udział w pokazie nowego filmu science fiction w formacie, oferującym widzom zupełnie inne doświadczenia niż zwykły film.