7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Pretty Little Liars" (Fot. Freeform)

"Pretty Little Liars" (Fot. Freeform)

Narzeczony Troian Bellisario mówi, że to już koniec "Pretty Little Liars". Anna Gunn w obsadzie "Shades of Blue". Filmowy spin-off "The Office" na Netfliksie. A oprócz tego "Z Archiwum X", "American Gods" i nie tylko.

1. Narzeczony Troian Bellisario mówi, że to już koniec "Pretty Little Liars". Znany z serialu "Suits" Patrick J. Adams, który prywatnie jest facetem Troian Bellisario, w jednym z wywiadów udzielonych podczas ATX Festival powiedział, że już się nie może doczekać, aż będzie jej mężem. "Nasza rocznica przypada na dzień, kiedy ona wróciła po dniu spędzonym na planie pilota 'Pretty Little Liars'. Wróciła do domu i wtedy mieliśmy naszą pierwszą randkę. Cieszy mnie więc fakt, że w tym roku serial się kończy i potem będziemy mogli się pobrać i rozpocząć nowy rozdział w naszym życiu" - powiedział aktor, przy okazji zdradzając to, czego nikt dotąd oficjalnie nie potwierdził. "Pretty Little Liars" dobiega końca.

2. Anna Gunn w obsadzie "Shades of Blue". Anna Gunn zagra byłą policjantkę, która teraz robi karierę w lokalnej polityce.

3. David Duchovny mówi, że nowe "Z Archiwum X" miało za mało odcinków. Zdaniem aktora, 22 odcinki to byłoby o wiele za dużo, ale z kolei 6 odcinków to zdecydowanie za mało. "Musimy więc wykombinować coś pośrodku" - oznajmił David Duchovny.

4. Brian d'Arcy w nowym serialu Netfliksa. Brian d'Arcy zagra tatę nastolatki, która popełniła samobójstwo, w serialu "13 Reasons Why".

5. Filmowy spin-off "The Office" na Netfliksie. Ricky Gervais zdradził, że na Netfliksie zobaczymy jego film "David Brent: Life On The Road", który jest filmowym sequelem brytyjskiego serialu "The Office".

6. Orlando Jones w obsadzie "American Gods". Orlando Jones pojawi się w serialu Bryana Fullera jako Mr. Nancy, afrykański bóg-naciągacz, który jest jednym z powierników Mr. Wednesdaya. Do obsady dołączył także Demore Barnes ("12 Monkeys").

7. Nick Zano w "Legends of Tomorrow". Nick Zano dostał stałą rolę Dr. Nate'a Heywooda w "Legends of Tomorrow".