7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Orphan Black" (Fot. BBC America)

"Orphan Black" (Fot. BBC America)

"Orphan Black" z zamówieniem na finałowy sezon. "Supergirl" ma już swojego Supermana. Pilot "MacGyvera" zostanie nakręcony jeszcze raz. A oprócz tego "Scream Queens", "Orange Is the New Black" i nie tylko.

1. "Orphan Black" z zamówieniem na finałowy sezon. Telewizja BBC America zamówiła 10-odcinkowy 5. sezon "Orphan Black". Jednocześnie zostało ogłoszone, że będzie to sezon finałowy.

2. "Supergirl" ma już swojego Supermana. Znany z "Teen Wolfa" Tyler Hoechlin pojawi się gościnnie w dwóch odcinkach 2. sezonu "Supergirl" jako Superman.

3. Pilot "MacGyvera" zostanie nakręcony jeszcze raz. James Wan nakręci od nowa pilot "MacGyvera". Reżyser "Szybkich i wściekłych 7" miał początkowo problem z harmonogramem, dlatego zastąpił go David Von Ancken. Ostatecznie jednak zobaczymy ten odcinek w jego wersji. A przy okazji niektóre wątki zostaną napisane od nowa.

4. John Stamos w obsadzie "Scream Queens". John Stamos zagra chirurga w 2. sezonie "Scream Queens". Akcja serialu przeniesie się do szpitala, w którym dzieją się różne tajemnicze rzeczy.

5. Wilmer Valderrama w "NCIS". Wilmer Valderrama dołączy do stałej obsady "NCIS" w 14. sezonie. Zagra agenta, który tak długo pracował pod przykrywką, że niektórzy już nie pamiętają, czy wciąż pracuje - ani nie wiedzą, czy w ogóle jeszcze żyje.

6. Serial Pameli Adlon jesienią w FX. Komedia "Better Things", której twórcami są Pamela Adlon i Louis C.K., zadebiutuje tej jesieni.

7. Ekipa "Orange Is the New Black" na czerwonym dywanie. Zdjęcia do obejrzenia tutaj.

REKLAMA