Z kim jest teraz Rory Gilmore? Mamy mały spoiler

Trochę spoilerów na temat "Gilmore Girls: A Year in the Life" już ujawniono, ale jednego nie wiemy: czy Rory Gilmore ma faceta i czy jest nim ktoś, kogo dobrze znamy. Dziś możemy Wam zdradzić, kto na pewno nim nie jest.

W nowej serii "Gilmore Girls" zobaczymy bohaterki starsze o prawie dekadę. Ale ponieważ w Stars Hollow wiele rzeczy zostanie po staremu, część fanów ma nadzieję, że Rory będzie z którymś ze swoich dawnych chłopaków. Największe szanse wydaje się mieć Jess, bo kiedyś połączyło ich zamiłowanie do literatury, które pewnie po latach wciąż jest tak samo silne. Zwłaszcza że kiedy ostatnio go widzieliśmy, wydał książkę i obracał się w kręgach młodych artystów.

Na razie David Sutcliffe, który gra ojca Rory, Christophera, zdradził w rozmowie z "USA Today", z kim jego serialowa córka na pewno nie jest. "Lubiłem wszystkich młodych aktorów, którzy grali jej chłopaków. Rory i Dean zawsze wydawali mi się fajną parą, ale nie skończą razem" - powiedział Sutcliffe.

Co właściwie było do przewidzenia - Jared Padalecki wcześniej mówił, że w nowej serii "Gilmore Girls" pojawi się tylko, aby zagrać jedną scenę, rozgrywającą się zresztą w sklepie, w którym kiedyś pracował. Za to Milo Ventimiglia zdradził, że będzie obecny w trzech odcinkach.

Ale równie dobrze możemy zobaczyć Rory z kimś nowym. Z opisów nowych postaci wynika, że będzie kilku kandydatów na faceta Gilmorówny, w tym trzydziestokilkuletni Paul, "dobry chłopak" w typie Michaela Cery.

REKLAMA