6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Z Archiwum X" (Fot. FOX)

"Z Archiwum X" (Fot. FOX)

Zaskakujące informacje na temat kolejnego sezonu "Z Archiwum X". Pierwsze zdjęcia z "American Gods" Bryana Fullera. "Curb Your Enthusiasm" wróci szybciej, niż myślicie. A oprócz tego "Horace and Pete", "Shades of Blue" i nie tylko.

1. Aktorzy mówią, co z kolejnym sezonem "Z Archiwum X". W rozmowie z serwisem Deadline Gillian Anderson przekazała zaskakującą informację: otóż FOX w ogóle jeszcze nie przyszedł do ekipy "Z Archiwum X" z pytaniem o kolejne odcinki. Jak powiedziała, jest otwarta na rozmowy, ale nie ma pojęcia, dokąd to teraz zmierza. Jedyne, co może więc zrobić, to zająć się swoim życiem i innymi projektami. "Jeśli oni rzeczywiście chcą to kontynuować, najpierw będą musieli z nami porozmawiać. A w tej chwili już nie mam pojęcia, kiedy dam radę znaleźć na to czas" - powiedziała aktorka. Jej słowa potwierdził David Duchovny, który również oznajmił, że temat z jakiegoś powodu został wstrzymany i że on nie wie dlaczego, bo przecież udowodnili, iż wciąż potrafią to robić.

2. Louis C.K. nie wyklucza, że "Horace and Pete" powróci. Louis C.K. powiedział, że ma pewne pomysły na 2. sezon "Horace and Pete", ale nie jest pewny, czy to będzie działać. Jak mówi, wciąż trzyma całą scenografię i jest szansa, że serial w jakiejś formie wróci.

3. "Curb Your Enthusiasm" wróci szybciej, niż myślicie. Larry David przyzwyczaił nas do długich przerw, ale producent Jeff Schaffer, który z nim współpracuje przy tworzeniu "Curb Your Enthusiasm", zapewnił, że długo już czekać nie będziemy.

4. Mila Kunis i Ashton Kutcher spodziewają się kolejnego dziecka. Para ma już 20-miesięczną córeczkę, a teraz Mila Kunis znów jest w ciąży.

5. Lolita Davidovich opuszcza "Shades of Blue". Lolita Davidovich, która grała żonę porucznika Matta Wozniaka, odchodzi z "Shades of Blue". To jednak nie oznacza końca tej postaci - rolę przejmie znana z "Plotkary" Margaret Colin.

6. Pierwsze zdjęcia z serialu "American Gods". Serwis EW.com opublikował pierwsze foty z serialowej wersji "American Gods". Jest na nich trójka najważniejszych bohaterów - Cień, pan Wednesday i Mad Sweeney.

gods02

gos01

REKLAMA