Kogo lubi całować Alexander Skarsgård? [wideo]

"Czysta krew" (Fot. HBO)

"Czysta krew" (Fot. HBO)

Alexander Skarsgård został zapytany, kogo całowało mu się lepiej - Margot Robbie czy Ryana Kwantena z "Czystej krwi". Odpowiedź okazała się zaskakująca.

Alexander Skarsgård często kogoś całuje na ekranie i nie zawsze jest to osoba płci przeciwnej. W najbliższym czasie pojawi się w filmie "Tarzan: Legenda", w którym jako Tarzan będzie całował swoją Jane - Margot Robbie.

A poza tym gościł niedawno w Australii, gdzie grał u boku Nicole Kidman w miniserialu HBO "Big Little Lies" (o dacie premiery na razie nic nie słychać). Jak się okazuje, w serialu wcielił się w jej męża, więc ją także miał okazję całować. A na pytanie australijskiego dziennikarza, z kim z Australijczyków całowało mu się najlepiej, odpowiedział w zaskakujący sposób:

Muszę powiedzieć, że z tej trójki Ryan Kwanten okazał się całować zaskakująco dobrze. Jest bardzo delikatny. Nigdy byście tak nie pomyśleli, bo to twardy facet. A jego dotyk jest miękki, delikatny i czuły.

Wyznaniu towarzyszyło dużo śmiechu, ale Skarsgård nie wyglądał jakby żartował. Z Australijczyków najlepiej całuje Ryan Kwanten!

https://www.youtube.com/watch?v=tfB6gC41G_A

A skoro tak, to przypomnijmy, co się działo kiedyś w "Czystej krwi":

Eric-and-Jason-have-sex-True-Blood-3