5 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"The Walking Dead" (Fot. AMC)

"The Walking Dead" (Fot. AMC)

Nie żyje Anton Yelchin ze "Star Treka" i serialu "Huff". AMC grozi pozwami za spoilery z "The Walking Dead". Brytyjska komedia "Mum" wróci z 2. sezonem. A oprócz tego "Fuller House" i "Pozostawieni".

1. Nie żyje Anton Yelchin ze "Star Treka" i serialu "Huff". W tragicznym wypadku - przygnieciony przez własne auto - zginął 27-letni Anton Yelchin. Aktor był znany z filmowego "Star Treka", a także serialu "Huff", w którym grał syna Hanka Azarii.

2. AMC grozi pozwami za spoilery z "The Walking Dead". Telewizja AMC zagroziła pozwem stronie The Spoiling Dead, która obiecywała, że ujawni tożsamość ofiary Negana. Sytuacja jest kontrowersyjna i wiele osób oburza, ale należy pamiętać o jednym - nie chodzi tu o stronę fanowską, gdzie ludzie próbują odgadnąć, co się wydarzy w serialu. The Spoiling Dead wiele razy prawidłowo "odgadło" dalszą fabułę z taką dokładnością, że prawdopodobnie oznacza to jedno: mają przecieki od kogoś z ekipy serialu albo krytyka, posiadającego dostęp do przedpremierowych screenerów. Wcześniej podobnym pozwem HBO zagroziło "fanowi", który ujawniał dalszą fabułę "Gry o tron" na YouTube, i okazało się to skuteczne. Filmiki znikły z YouTube.

3. "Mum" wróci z 2. sezonem. Brytyjska komedia "Mum" powróci z 2. sezonem w przyszłym roku.

4. Pierwsze zdjęcia z 3. sezonu "Pozostawionych". Do obejrzenia tutaj.

5. John Stamos i Bob Saget na planie 2. sezonu "Fuller House". Obaj panowie na pewno pojawią się w 2. sezonie "Fuller House", ale na razie nie wiadomo, jak długo będą w serialu gościć tym razem.

Guess who's back? #FullerHouse #UncleJesse #GrandpaDanny #Season2

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Candace Cameron Bure (@candacecbure)

REKLAMA