Uff! Nowa "Gra o tron" już jest dostępna w HBO GO

"Gra o tron" (Fot. HBO)

"Gra o tron" (Fot. HBO)

Niespodziewane problemy dopadły HBO GO w dniu wielkiej bitwy w "Grze o tron". Na nowy odcinek czekaliśmy do wczesnego popołudnia, ale wygląda na to, że już wszystko będzie działać.

Od rana pojawiło się dziś mnóstwo pytań o to, co się dzieje z HBO GO i kiedy będzie odcinek z bitwą bękartów. Donosimy, że u nas już wszystko jest OK - bitwę bękartów jesteśmy teraz w stanie oglądać na wszystkich urządzeniach. Jeśli u Was pojawiają się jeszcze błędy, powinno pomóc odświeżenie.

HBO Polska walczyło dziś z awarią cały poranek. Na fanpage'u możecie przeczytać oficjalne oświadczenie.

Problemy zresztą dopadły dziś nie tylko HBO GO, ale też HBO Now. Amerykański serwis padł w nocy z powodu nadmiaru osób próbujących jednocześnie oglądać "Bitwę bękartów". W Polsce rano odcinek został udostępniony z prawidłową ścieżką dźwiękową i obrazem z 5. odcinka 6. sezonu.

"Dramat Polaków" dopadł również nas - zareagowaliście bardzo szybko, dostaliśmy mnóstwo wiadomości o tym, co się dzieje. Wszystko przeczytaliśmy, ale rewoltę społeczną z powodu "Gry o tron" w tym momencie musimy jednak odwołać. Recenzja "Bitwy bękartów" będzie u nas późnym popołudniem.