7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Mr. Robot" (Fot. USA Network)

"Mr. Robot" (Fot. USA Network)

"Mr. Robot" i "American Crime Story" z największą liczbą nominacji do nagród TCA. HBO jednak skasowało "Vinyl". Chad Coleman w 5. sezonie "Arrow". A oprócz tego "Blinspot", "Gilmore Girls" i nie tylko.

1. HBO jednak skasowało "Vinyl". HBO zmieniło decyzję i po jednym sezonie skasowało "Vinyl", tłumacząc że to nie była łatwa decyzja. Serial miał fatalną oglądalność, średnie recenzje i na dodatek opuścił go showrunner, Terence Winter.

2. "Mr. Robot" i "American Crime Story" z największą liczbą nominacji do nagród TCA. "Mr. Robot" i "American Crime Story" dostały po cztery nominacje do nagród The Television Critics Association, a za nimi znalazły się "Crazy Ex-Girlfriend", "Master of None" i "UnReal", które mają po trzy nominacje. Pełna lista nominowanych tutaj.

3. Archie Panjabi w obsadzie "Blindspot". Archie Panjabi dostała rolę powracającą w 2. sezonie "Blindspot". Wcieli się w szefową tajnej dywizji NSA, która śledzi sprawę Jane Doe.

4. Brian Austin Green w obsadzie "Rosewood". Brian Austin Green będzie w stałej obsadzie 2. sezonu "Rosewood". Zagra policjanta z tajemniczą przeszłością, który dołączy do East Miami Police.

5. Chad Coleman w 5. sezonie "Arrow". Znany z "The Walking Dead" Chad Coleman pojawi się w 5. sezonie "Arrow" w roli Tobiasa Churcha, gangstera, który będzie próbował zjednoczyć mafię ze Star City. Zobaczymy też ponownie Madison McLaughlin, ale w nowej roli - łuczniczki o imieniu Artemis.

6. Zmiana w obsadzie "Time After Time". Regina Taylor opuszcza obsadę nowego serialu "Time After Time", zastąpi ją Nicole Ari Parker.

7. Alexis Bledel z "Gilmore Girls" w Białym Domu. Alexis Bledel przejęła Snapchata Michelle Obamy. Nie oznacza to, że amerykańska pierwsza dama pojawi się w "Gilmore Girls", to tylko jednorazowa akcja.

gilmore-girls-revival-obama-full