"Divorce" i "Insecure" - trailery nowych seriali HBO

"Divorce" (Fot. HBO)

"Divorce" (Fot. HBO)

Tej jesieni do HBO powróci Sarah Jessica Parker - tym razem po to, aby się rozwieść. Zobaczcie zwiastun "Divorce", a także komedii "Insecure" Issy Rae.

HBO planuje w nowym sezonie pokazać trzy nowe seriale komediowe - "Divorce", "Insecure" i "High Maintenance". O tej ostatniej wiemy w tej chwili najmniej - tylko tyle, że opowiadać będzie o dilerze trawki z Brooklynu, granym przez Bena Sinclaira, i jego klientach.

Najbardziej oczekiwane jest "Divorce", bo to wielki powrót Sarah Jessiki Parker do telewizji. Dawna gwiazda "Seksu w wielkim mieście" zagra Frances - kobietę, która uświadamia sobie, że chce odmienić swoje życie i zakończyć swoje małżeństwo. "Pijana jesteś?" - odpowiada na tę propozycję jej mąż, w którego wciela się Thomas Haden Church. W serialu zobaczymy także Molly Shannon i Talię Balsam w roli przyjaciółek Frances.

https://www.youtube.com/watch?v=7m0Gc3_Wjvs

Druga komedia, którą zobaczymy w HBO jesienią, to "Insecure" autorstwa Issy Rae, znanej z internetowej serii "The Misadventures of Awkward Black Girl". Opis głosi, że zobaczymy tutaj przyjaźń dwóch współczesnych czarnoskórych kobiet, Issy (Rae) i Molly (Yvonne Orji) oraz wszystkie ich nietypowe przeżycia. W obsadzie znajdują się także Jay Ellis i Lisa Joyce.

https://www.youtube.com/watch?v=veqxnUWa1Hk

REKLAMA