6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Gra o tron" (Fot. HBO)

"Gra o tron" (Fot. HBO)

Brexit nie dotknie "Gry o tron". "Quarry" we wrześniu w Cinemax. Hulu podaje daty jesiennych premier - w tym nowego serialu z Hugh Lauriem. A oprócz tego "Masters of Sex", "Scream Queens", "Mr. Robot".

1. Hulu podaje daty jesiennych premier. "The Mindy Project" powróci z 16-odcinkowym 5. sezonem 4 października. 19 października zadebiutuje "Chance" - nowy serial z Hugh Lauriem. Brytyjski aktor gra neuropsychiatrę, wciąganego w niebezpieczny świat zmienionych tożsamości, policyjnej korupcji i chorób psychicznych. Z kolei 7 grudnia pojawi się "Shut Eye", serial, w którym Jeffrey Donovan gra zawodowego przekręciarza.

2. Brexit nie dotknie "Gry o tron". Wielka Brytania opuści Unię Europejską, co dla branży filmowej oznacza, że za chwilę może przestać opłacać się tam cokolwiek kręcić. Ale HBO zapewnia, że "Gra o tron" z Wielkiej Brytanii nie ucieknie ani nie będzie trzeba ciąć kosztów. Stacja tak czy siak nie korzystała z europejskiego funduszu, który najdalej za dwa lata zostanie odcięty. Wszystko zostanie więc po staremu, Westeros wciąż będzie wyglądało jak Irlandia Północna.

3. David Walton w "Masters of Sex". David Walton dostał powracającą rolę prawnika w 4. sezonie "Masters of Sex".

4. Nowy "Mr. Robot" w Canal+ w sierpniu. Od czwartku 14 lipca Canal+ będzie emitować 1. sezon "Mr. Robot", z kolei 25 sierpnia zadebiutuje 2. sezon.

5. Aktor z "Glee" pojawi się w "Scream Queens". James Earl, który grał futbolistę w "Glee", dostał jedną z głównych ról w 2. sezonie "Scream Queens". Zagra postać, która nazywa się Candy Striper .

6. "Quarry" we wrześniu w Cinemax. 9 września zadebiutuje w Cinemax nowy serial "Quarry", opowiadający historię Maca Conwaya (Marshall-Green), żołnierza Marines, który wraca do domu w Memphis po wojnie w Wietnamie w 1972 i nie może się odnaleźć. W końcu zbliża się do lokalnych kręgów przestępczych.

quarry-1

quarry-3

quarry-21

REKLAMA