8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Hannibal" (Fot. NBC)

"Hannibal" (Fot. NBC)

Bryan Fuller ma plan związany z kontynuacją "Hannibala". Nowe twarze w "Gotham". Nowe postacie w "Once Upon a Time". A oprócz tego "Mamuśka", "24 godziny" i nie tylko.

1. Nowe postacie w 6. sezonie "Once Upon a Time". Serial tym razem będzie czerpał z "Baśni tysiąca i jednej nocy". W 6. sezonie pojawią się Sinbad i Szeherezada. Na razie nie wiemy jeszcze, kto zagra te postacie.

2. William Fichtner z awansem w "Mamuśce". William Fichtner będzie w 4. sezonie w stałej obsadzie "Mamuśki".

3. Nick Offerman w obsadzie "Son of Zorn". Nick Offerman wcieli się w animowanego doktora, który jest jednym z przyjaciół Zorna i pojawi się odwiedzić go w "prawdziwym" świecie.

4. Bryan Fuller chciałby kontynuować "Hannibala". Bryan Fuller zaskoczył wszystkich, mówiąc, że wie dokładnie, kiedy i w jakiej formie chciałby kontynuować "Hannibala". Ma gotowy scenariusz, który podoba się obsadzie. Ale na razie nie ma czasu się tym zajmować - twierdzi, że będzie go miał dokładnie w sierpniu 2017 roku. Chciałby wtedy zacząć rozmawiać z Hugh Dancym i Madsem Mikkelsenem o kontynuacji serialu. Na razie nie wiadomo, czy jakakolwiek stacja będzie zainteresowana.

5. Kiefer Sutherland chciał, żeby Jack Bauer zginął. Nie wiadomo, czy Kiefer Sutherland pojawi się w "24: Legacy", ale showrunner serialu Howard Gordon zdradził ciekawą rzecz. Mianowicie aktor bardzo chciał, żeby Jack Bauer zginął. Za każdym razem twórcy "24 godzin" odwodzili go jednak od tego pomysłu.

6. Nowe twarze w "Gotham". "Gotham" ma już nową Poison Ivy - bohaterkę teraz będzie grać Maggie Geha, która dołączyła do stałej obsady serialu. Pojawi się także Mario Falcone, syn Carmine'a, grany przez Jamesa Carpinello.

7. Przegląd seriali na lato na Newsweek.pl. Zapraszam do "Newsweeka" na raczej mainstreamowy przegląd letnich seriali - od "Mr. Robota", przez debiutującego w Polsce "Nocnego recepcjonistę", aż po nowości, jak "The Get Down" czy "Długa noc".

8. Bryan Cranston w filmowej wersji "Power Rangers". Bryan Cranston wcieli się w Zordona - wielką, łysą głowę, odpowiedzialną za dowodzenie młodymi wojownikami - w filmie "Power Rangers".

REKLAMA