"Pakt" wraca jesienią. Zobaczcie teaser 2. sezonu

"Pakt" (Fot. HBO)

"Pakt" (Fot. HBO)

Tej jesieni w HBO Polska będziecie mogli zobaczyć kolejny sezon "Paktu", który powstaje na podstawie oryginalnego, polskiego scenariusza. Udostępniono już teaser z wyjątkowo mrocznym Marcinem Dorocińskim.

"Pakt" po 1. sezonie zbierał bardzo różne opinie, ale skoro "Wataha" także powróci, nikt z nas chyba już nie ma powodów do narzekania. Zwłaszcza że dużą słabością "Paktu" był scenariusz oparty na norweskim "Układzie", w którym nie wszystko miało sens. Teraz ten problem zniknie - scenariusz napisali od zera Polacy.

Akcja 2. sezonu "Paktu", składającego się z 6 odcinków, toczyć się będzie jednocześnie w dwóch miejscach - w Warszawie i na Śląsku. Powróci Marcin Dorociński w roli Piotra, warszawskiego dziennikarza śledczego, a wśród nowych nabytków znajduje się m.in. Magdalena Popławska, która zagra prezydent Bytomia. Aktorka obiecuje, że "Pakt" teraz bardziej będzie przypominać political fiction.

Na razie pełnego zwiastuna jeszcze nie ma, ale mamy teaser. Marcin Dorociński w ciągu minuty maluje tak mroczną wizję świata, że będziecie się bać włożyć własny klucz do własnych drzwi.

REKLAMA