6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Gra o tron" (Fot. HBO)

"Gra o tron" (Fot. HBO)

Rekordowa oglądalność finału "Gry o tron". Twórcy serialu potwierdzają, że planują jeszcze tylko 13 odcinków. Telewizja FX prezentuje tajemnicze logo "American Horror Story". A oprócz tego "Shameless", "Arrow" i nie tylko.

1. Rekordowa oglądalność finału "Gry o tron". Finał 6. sezonu przyciągnął przed telewizory 8,9 mln Amerykanów, demo wyniosło 4,4. To najlepszy wynik "Gry o tron" w historii. Wzrosła także oglądalność "Gry o tron" w HBO Polska. W tym roku serial oglądało średnio 110 tys. widzów, podczas gdy rok temu oglądalność wynosiła 87 tys.

2. Twórcy "Gry o tron" potwierdzają, że planują jeszcze tylko 13 odcinków. Producenci "Gry o tron" raz jeszcze powiedzieli, że mają w planach tylko 13 odcinków i że będzie w nich sama esencja, żadnych zapychaczy. Wciąż jednak nie ma oficjalnego potwierdzenia od HBO, że dwa ostatnie sezony rzeczywiście będą krótsze.

3. Tate Ellington w obsadzie "Shameless". Znany z "Quantico" Tate Ellington pojawi się w "Shameless" w roli pracownika firmy, która jest właścicielem Patsy's Pies.

4. Tyler Ritter w obsadzie "Arrow". Tyler Ritter dostał rolę powracającą w "Arrow". Wcieli się w nowego detektywa policji Star City.

5. Matthew Goode w nowym serialu WGN America. Matthew Goode dostał główną rolę w "Roadside Picnic", nowym serialu sci-fi WGN America. To serialowa adaptacja książki "Piknik na skraju drogi" autorstwa braci Strugackich.

6. Tajemniczy 6. sezon "American Horror Story". Wciąż nie wiemy, jaki będzie temat 6. sezonu, a żeby było jeszcze bardziej tajemniczo, telewizja FX ujawniła jego logo.

logo-ahs5

REKLAMA