6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Halt and Catch Fire" (Fot. AMC)

"Halt and Catch Fire" (Fot. AMC)

"Halt and Catch Fire" wraca w sierpniu, mamy krótki opis i pierwsze zdjęcia. Wielka dostawa "Star Treka" na polskim Netfliksie. Tom Felton w 3. sezonie "Flasha". A oprócz tego "Suits" i nie tylko.

1. "Halt and Catch Fire" wraca w sierpniu. 3. sezon "Halt and Catch Fire" wystartuje 23 sierpnia. Przeniesiemy się w nim do 1986 roku, kiedy to Mutiny rusza podbijać Dolinę Krzemową. Podczas gdy Donna i Cameron szukają nowych pomysłów, Gordon stara się znaleźć dla siebie miejsce, zaś Joe robi coś, co szokuje Dolinę i sprawia, że staje się o nim głośno. Serię zdjęć z nowego sezonu znajdziecie tutaj.

halt01

halt02

2. Tom Felton w 3. sezonie "Flasha". Tom Felton z "Harry'ego Pottera" dołączy do stałej obsady "Flasha". Będzie pracował w departamencie policji Central City.

3. Wielka dostawa "Star Treka" na polskim Netfliksie. Na polskim Netfliksie znajdziecie sześć seriali z uniwersum "Star Treka": "The Original Series", "The Animated Series", "The Next Generation", "Deep Space Nine", "Voyager" i "Enterprise". Seriale na razie nie mają polskich tłumaczeń.

4. Zdjęcia z premiery 6. sezonu "Suits". Odcinek nosi tytuł "To Trouble", foty znajdziecie tutaj.

5. Silne kobiety z "Gry o tron" na Newsweek.pl. Zapraszam na stronę Newsweeka, gdzie piszę o tym, jak władzę w Westeros przejęły kobiety. "All Men Must Die"!

6. Oto kobieca wersja "Van Helsinga". Serial będzie miał premierę 23 września, główną rolę gra Kelly Overton. W serwisie Blastr pojawił się plakat promocyjny.

Van-Helsing-SyFy_2_0

REKLAMA