5 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Gra o tron" (Fot. HBO)

"Gra o tron" (Fot. HBO)

Ujawniono pierwszą oficjalną informację o 7. sezonie "Gry o tron". William Fichtner pojawi się w serialu "Shooter". Do ekipy "Code Black" dołączyli nowi lekarze. A oprócz tego "Stranger Things" i nie tylko.

1. Krótka lista reżyserów 7. sezonu "Gry o tron". Wciąż nie znamy liczby odcinków 7. sezonu "Gry o tron", ale krótka lista reżyserów sugeruje, że rzeczywiście może ich być tylko siedem, jak chcą producenci. Na liście znajdują się Alan Taylor (ostatnio reżyserował finał 2. sezonu), Jeremy Podeswa (widzieliśmy jego odcinki w 5. i 6. sezonie), Matt Shakman (debiutujący w "Grze o tron", reżyserował m.in. "Mad Men" i "Fargo") i Mark Mylod (reżyserował dwa odcinki 6. sezonu). Brakuje tu niestety Miguela Sapochnika, odpowiedzialnego w tym sezonie za bitwę bękartów i finał, a w poprzednim za "Hardhome".

2. Nowi lekarze w "Code Black". Do ekipy "Code Black" dołączyła trójka aktorów: Noah Gray-Cabey, Emily Tyra i Nafessa Williams. Wszyscy zagrają nowych lekarzy.

3. William Fichtner w serialu "Shooter". William Fichtner pojawi się gościnnie w nowym serialu USA Network w roli byłego żołnierza Marines, którego główny bohater - grany przez Ryana Phillippe'a - bardzo szanuje jako mentora.

4. "Dark Matter" powraca w Polsce na kanale Sci fi. Premiera 2. sezonu będzie miała miejsce w niedzielę, 10 lipca, o godz. 21:00.

5. Nowy plakat promujący "Stranger Things". Premiera 15 lipca na Netfliksie.

stranger-things-poster

REKLAMA