5 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Westworld" (Fot. HBO)

Twórcy mówią, że "Westworld" to kolejny rozdział historii ludzkości. Stacey Oristano rzuca światło na swoją postać z "Gilmore Girls". "Czysta krew" będzie musicalem. A oprócz tego "Ash vs Evil Dead" i nie tylko.

1. "Westworld", czyli kolejny rozdział historii ludzkości. Na EW.com znajdziecie wywiad z Jonathanem Nolanem i Lisą Joy - czyli twórcami "Westworld". Zapewniają oni, że serial będzie skomplikowany i ambitny, a rzeczywistość będzie jego najnudniejszą stroną. Mówią także, że planują opowiedzieć o kolejnym rozdziale ludzkiej historii - tym, w którym jako gatunek zaczniemy zmierzać ku katastrofie. Androidy stworzone na podobieństwo ludzi zaczną nie tylko rozumieć, ale i kwestionować swoje "człowieczeństwo", zadawać sobie pytanie, czy aby na pewno chcą być tacy jak my.

2. Stacey Oristano rzuca światło na swoją postać z "Gilmore Girls". Stacey Oristano zdradziła, że w nowych odcinkach "Gilmore Girls" zagra postać, która nie jest ze Stars Hollow, tylko "powoduje kłopoty w innych miejscach".

3. Pilot "Cruel Intentions" jeszcze żyje. NBC jeszcze wierzy w "Cruel Intensions", a oto dowód: Sarah Michelle Gellar i pozostali członkowie obsady mają w kontraktach zapisane, że powinni być dostępni do grudnia, w razie gdyby stacja chciała powrócić do projektu. Źródła TVLine mówią, że serial może być przygotowywany na lato 2017.

4. "Czysta krew" będzie musicalem. Powstaje musical broadwayowski z bohaterami "Czystej krwi". Projekt na razie jest w bardzo wczesnej fazie rozwoju, za muzykę odpowiada Nathan Barr, który komponował muzykę do serialu.

5. Zdjęcie obsady "Ash vs Evil Dead" na 2. sezon. Serial wróci jesienią z 2. sezonem.

Ash-vs-Evil-Dead-Season-2-Cast-Image