5 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Przygody Supermana"

"Przygody Supermana"

Zmarła Noel Neill, serialowa Lois Lane. Chris Evans odszedł z "Top Gear". A oprócz tego "Star Trek" i nie tylko.

1. Zmarła Noel Neill, serialowa Lois Lane. W wieku 95 lat zmarła Noel Neill, czyli Lois Lane z serialu "Przygody Supermana" z lat 50. Neill zadebiutowała w serialu w 2. sezonie, zastępując Phyllis Coates w roli Lois. Wcześniej grała ją w filmie.

2. Chris Evans odszedł z "Top Gear". Chris Evans po zaledwie jednej serii opuszcza "Top Gear". Stwierdził, że to najlepsze, co mógł zrobić, i że życzy ekipie wszystkiego najlepszego.

3. "Raport mniejszości" w polskim FOX-ie. Serialowy "Raport mniejszości" pojawi się w FOX-ie dziś - czyli we wtorek 5 lipca - o godz. 22:00.

4. Najlepsze odcinki "Star Treka" dla kogoś, kto nie jest fanem serii. "Radio Times" wybrał dziesiątkę najlepszych odcinków seriali z uniwersum Star Treka, które powinien zobaczyć nowicjusz. Wszystkie Star Treki pojawiły się ostatnio na Netfliksie.

5. Ogłoszenie parafialne na dziś. Wybaczcie dzisiejszą obsuwę. Amerykanie jeszcze nie obudzili się po Święcie Niepodległości, newsów zwyczajnie nie ma. A poza tym chciałabym poinformować, że przez najbliższe trzy dni Serialowa będzie działać w kratkę. Związane jest to z tym, że nałożyło nam się na siebie kilka wyjazdów - nie, nie na wakacje! Odwiedzamy plan "Paktu" na Śląsku, a także rozmawiamy w Londynie z aktorami i twórcami kilku seriali, w tym jednego, który bardzo lubicie. W weekend wszystko wróci do normy.