7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"American Horror Story" (Fot. FX)

"American Horror Story" (Fot. FX)

Znamy datę premiery 6. sezonu "American Horror Story". Są także daty premier jesiennych komedii FX. Współtwórca "Stranger Things" mówi, że będzie 2. sezon. A oprócz tego seriale CW i nie tylko.

1. Znamy datę premiery 6. sezonu "American Horror Story". W tym roku "American Horror Story" powróci już 14 września. Wciąż nie wiadomo, jaki będzie motyw przewodni. Ryan Murphy powiedział tylko, że pojawią się dzieci, z kolei szef stacji FX mówił, że sezon będzie osadzony w teraźniejszości, ale będą w widoczne echa przeszłości. Wiemy także, kto z obsady na pewno powróci: Lady Gaga, Cheyenne Jackson i Angela Bassett.

2. Są także daty premier jesiennych komedii FX. Jesienią FX będzie mieć dwa nowe seriale komediowe. "Atlanta" Donalda Glovera startuje 6 września, a "Better Things" Louisa C.K. i Pameli Adlon-fronted 8 września.

3. Netflix podpisał nową umowę z CW. Zgodnie z nią kolejne sezony seriali CW będą pojawiać się na Netfliksie 8 dni po emisji finałów w TV. Nie wiadomo niestety, czy umowa dotyczyć będzie całego świata.

4. Współtwórca "Stranger Things" mówi, że będzie 2. sezon. Matthew Modine, jeden z twórców serialu "Stranger Things", który zadebiutuje 15 lipca na Netfliksie, powiedział w wywiadzie z francuskimi dziennikarzami, że będzie 2. sezon. Nie jest to na razie jednak informacja oficjalna.

5. Rob Lowe dołącza do ekipy "Code Black". Aktor, którym mogliśmy ostatnio zachwycać się w "The Grinder" dołącza do ekipy "Code Black" i zagra jedną z głównych ról. O tym, że w Angels Memorial pojawi się dr. Vegas poinformował na Twitterze Ben Hollingsworth grający Mario Savettiego.

6. W "Quantico" pojawi się Blair Underwood. Znany choćby z "Agentów T.A.R.C.Z.Y" aktor pojawi się w "Quantico" w roli uroczego i bezpośredniego oficera CIA Owena Halla. To już kolejna nowa postać w nadchodzącym sezonie serialu. Na nowy sezon poczekamy jeszcze do 25 września.

7. BBC potwierdziło powrót "Poldarka" na trzeci sezon. Coś o czym wszyscy wiedzieliśmy już od dawna zostało oficjalnie potwierdzone. Trzeci sezon "Poldarka" zobaczymy 2017 roku. BBC obiecuje, że w nowym sezonie zobaczymy jeszcze więcej pięknych widoków, a serial będzie jeszcze lepszy. Akcja ma toczyć się w 1794 roku. Sezon drugi będzie emitowany we wrześniu 2016.

BBC_confirms_Poldark_series_3_for_2017

REKLAMA