6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Poldark" (Fot. BBC)

"Poldark" (Fot. BBC)

"Poldark" wraca na początku września. "Kingdom" z 3. sezonem. Awanse w obsadzie "The Walking Dead". A oprócz tego "Narcos", "Sleepy Hollow" i "Once Upon a Time".

1. "Poldark" wraca na początku września. Aidan Turner w rozmowie z francuskimi dziennikarzami zdradził, że 2. sezon "Poldarka" wystartuje w pierwszym tygodniu września (czyli prawdopodobnie 4 września). BBC na razie oficjalnie nie potwierdziło tej informacji.

2. "Kingdom" z 3. sezonem. Obecnie trwa 2. sezon "Kingdom", ale już wiemy, że serial wróci za rok. 3. sezon właśnie został zamówiony.

3. Awanse w obsadzie "The Walking Dead". Jeffrey Dean Morgan, Tom Payne, Austin Amelio i Xander Berkeley zostali awansowani do stałej obsady "The Walking Dead" w 7. sezonie.

4. Kolejne odejścia ze "Sleepy Hollow". Lance Gross i Jessica Camacho opuszczają stałą obsadę "Sleepy Hollow" w 4. sezonie.

5. Brat Pabla Escobara chce recenzować "Narcos". Roberto Escobar wydał oświadczenie, w którym zażądał dostępu do "Narcos", żeby mógł je zrecenzować. Jak napisał, jest jedyną żyjącą osobą, która może ocenić słuszność tych materiałów. Co zresztą jest kłamstwem, bo dzieci Escobara też żyją.

6. Plakat "Once Upon a Time" na Comic-Con.

ouat-2a

REKLAMA