7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

Carrie Coon z główną rolą kobiecą w "Fargo". Premiera "Shootera" przełożona. "Maron" skasowany przez IFC. A oprócz tego "NCIS", "Kroniki Shannary" i nie tylko.

1. Carrie Coon z główną rolą kobiecą w "Fargo". Carrie Coon z "Pozostawionych" zagra szefową policji z Eden Valley w 3. sezonie "Fargo". To bardzo praktyczna kobieta, która szybko myśli i reaguje wtedy, kiedy inni panikują. Gloria jest po rozwodzie, ma dziecko i nie rozumie świata, w którym wszyscy wolą być przyklejeni do smartfonów zamiast rozmawiać z ludźmi.

2. Premiera "Shootera" przełożona. W związku z tragicznym w skutkach atakiem snajpera w Dallas telewizja USA Network przełożyła premierę "Shootera" na 26 lipca.

3. Plakat "Fear the Walking Dead" na Comic-Con. "Śmierć nie zna granic".

Fear-the-Walking-Dead-Season-2-poster

4. "Maron" skasowany przez IFC. Telewizja IFC podała, że finał 4. sezonu będzie zarazem finałem całego serialu.

5. Jennifer Esposito dołącza do "NCIS". Jennifer Esposito dołączyła do stałej obsady "NCIS". Zagra nową agentkę. Awans do stałej obsady dostał także Duane Henry, który pojawił się gościnnie w ostatnich odcinkach poprzedniego sezonu.

6. Solidny start "The Night Of". 1,3 mln Amerykanów obejrzało w niedzielę "The Night Of" w HBO. To niezły wynik, zwłaszcza że wcześniej odcinek był dostępny online.

7. "Kroniki Shannary" w TVN7. Premiera będzie miała miejsce 1 sierpnia o godz. 21:00.

REKLAMA