7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Catastrophe" (Fot. Channel 4)

"Catastrophe" (Fot. Channel 4)

"Catastrophe" z dwoma kolejnymi sezonami. Dan Harmon mówi, że będzie film z bohaterami "Community". Oficjalne zdjęcia Kid Flasha w kostiumie. A oprócz tego "Scream Queens", "Quantico" i nie tylko.

1. "Catastrophe" z dwoma kolejnymi sezonami. Brytyjski Channel 4 zamówił 3. i 4. sezon komedii "Catastrophe". Zdjęcia rozpoczną się w październiku, serial wróci na antenę w przyszłym roku.

2. Dan Harmon mówi, że będzie film z bohaterami "Community". W wywiadzie dla "Larry King Now" twórca "Community" obiecał, że #SixSeasonsAndAMovie się spełni, tylko nie wiadomo kiedy.

3. FOX zamawia pilot serialu o X-Menach. Twórca "Burn Notice" Matt Nix napisze scenariusz pilota serialu, opowiadającego o zwykłych rodzicach, którzy odkrywają, że ich dzieci mają niezwykłe zdolności. Zmuszeni do ucieczki przed władzami, przyłączają się do podziemnej sieci i walczą o przeżycie.

4. Ian Gomez w obsadzie "Supergirl". Znany z "Cougar Town" Ian Gomez dostał rolę powracającą w "Supergirl". Zobaczymy go w roli Snappera Carra, dziennikarza, który ma być nowym naczelym "CatCo Magazine".

5. Pearl Thusi w obsadzie "Quantico". Pochodząca z RPA Pearl Thusi dołączyła do stałej obsady "Quantico". Zobaczymy ją w 2. sezonie w roli prawniczki.

6. Plakat na 2. sezon "Scream Queens". Plakat wrzucił na Instagram Taylor Lautner, który gra w nowym sezonie doktora o rewelacyjnym nazwisku - Cassidy Cascade. Pojawiło się też trochę spoilerów; wiemy na przykład, że John Stamos wystąpi w rozbieranej scenie z Glenem Powellem.

Oh look what I found.. @screamqueensfox

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Taylor Lautner (@taylorlautner)

7. Tak prezentuje się Kid Flash. Wally West przemieni się w 3. sezonie "Flasha" w Kid Flasha, w TVLine można znaleźć pierwsze zdjęcia. Keiynan Lonsdale w kostiumie superbohatera ma się pojawić już w pierwszym nowym odcinku, czyli "Flashpoint".

flash-1

flash-2